شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1400/05/09 شناسه خبر: 1755790

توزیع ۳۰ هزار لیتر آب شرب در پنج روستای بوکان

توزیع ۳۰ هزار لیتر آب شرب در پنج روستای بوکان
با شروع فصل گرما و خشک شدن منابع آبی روستاهای محروم بوکان، سپاه این شهرستان طی یک رزمایش بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب در پنج روستای بوکان توزیع کرد و این کارجهادی تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، با کاهش ۲۸ درصدی بارندگی ها و عدم مدیریت منابع و با گرم شدن هوا بسیاری از روستاهای بوکان با تنش شدید آبی رو به رو هستند.

با کاهش ذخایر آبی و خشک شدن رودخانه های فصلی در بوکان روستاهای زیادی اکنون با چالش آب آشامیدنی رو به رو هستند و مدیریت منایع تا کنون نتوانسته تا کنون برای مشکل راه حلی پیدا کند

این در حالی است که گروهای جهادی سپاه بوکان با همت فرمانده سپاه شهرستان در روزهای اخیر بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب آشامیدنی در میان روستاهای دارای مشکل توزیع کرده اند.

فرمانده سپاه بوکان در همین رابطه عنوان کرد: ازعید قربان تا عید غدیر بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب در میان اهالی روستاهای که با مشکل شدید تهیه آب شرب خود رو به رو هستند توزیع شده است

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: سلامت، باغچه بزرگ، حسن اباد و بخشی از ئینگیچه روستاهای هستند که با مشکل شدید کمبود اب رو به رو هستند که این سپاه بر خود وظیفه می‌داند تا پایان این وضعیت در کنار این روستائیان باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1755790
ارسال نظر
نظرات