شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1400/05/10 شناسه خبر: 1755977
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز:

برای رشد کردن باید اولویتمان فرهنگ باشد

برای رشد کردن باید اولویتمان فرهنگ باشد
حجت‌الاسلام سرلک گفت: برنامه‌های فرهنگی در کشور باانگیزه خوبی انجام می‌گیرد و برای رشد کردن باید اولویتمان فرهنگ باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی صبح امروز در دیدار با رئیس جدید اداره تبلیغات الیگودرز، اظهار داشت: برنامه‌های فرهنگی در کشور باانگیزه خوب انجام می‌گیرد ولی بایستی با همدلی و انسجام بیشتر اهداف و آرمان‌های امام راحل و شهدا و مخصوصاً دستاوردهای انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری در میان نسل‌های کنونی و آینده با بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از بدو تأسیس برکات زیادی خصوصاً در زمینهٔ فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغی، دینی، برگزاری کلاس‌های قرآن، آموزش احکام و اصول عقاید فعالیت چشمگیری داشته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: هر دو نهاد تبلیغات اسلامی و سپاه ناحیه شهرستان، کما فی السابق در اجرای طرح‌های فرهنگی مشارکت و همکاری خواهند داشت.

معمار کبیر انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد

حجت‌الاسلام حسین سرلک رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه سپاه شهرستان از برنامه‌های فرهنگی، اظهار داشت: معمار کبیر انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد که وظیفه ما تداوم حرکت انقلابی آن بزرگوار و تبیین اندیشه‌های تابناک او برای نسل جوان است.

وی افزود: برای تحقق این امر مهم باید مجموعه نیروهای انقلابی و مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی با درک مسئولیت مهم و تأثیرگذار در ماندگاری نظام و انقلاب حداکثر تلاش و کوشش خود را در مسئولیت‌های محوله انجام دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز عنوان کرد: بایستی از ظرفیت و دریای بیکران بسیج و شجره طیبه صالحین در جهت پیشبرد اهداف انقلاب استفاده شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1755977
ارسال نظر
نظرات