شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:48 منتشر شده در مورخ: 1400/05/11 شناسه خبر: 1756311
فرمانده سپاه کربلا خبر داد

اهدای ۲۹۹ سری جهیزیه به زوج‌های جوان مازندرانی

اهدای ۲۹۹ سری جهیزیه به زوج‌های جوان مازندرانی
سیاوش مسلمی از اهدا و توزیع ۲۹۹ سری جهیزیه‌ برای زوج‌های نیازمند در مازندران و تداوم این طرح به‌منظور کمک به زوج‌های جوان و کم‌بضاعت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار سیاوش مسلمی یکشنبه شب در مراسم  اهدا و توزیع جهیزیه به نوعروسان که توسط سپاه ناحیه نوشهر با همکاری بسیج  سازندگی ، قرارگاه محرومیت زدایی و خیرین انجام شد اظهار کرد: در دهه خجسته امامت و ولایت شاهد اهدا و توزیع جهیزیه به نوعروسان نوشهری و سایر شهرهای غرب مازندران با تلاش بسیج سازندگی، قرارگاه محرومیت زدایی و خیرین عزیز هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه امروز با این اقدام خداپسندانه بساط زندگی جوانان و خانواده های کم برخوردار آماده شد اظهار کرد: در این مرحله از توزیع جهیزیه نوعروسان حدود ۲۵ سری به ارزش یک میلیارد تومان با کمک بسیج سازندگی استان،  قرارگاه محرومیت زدایی استان  و خیرین منطقه جمع آوری و توزیع شد و در گذشته هم در غرب استان ۲۵ سری جهیزیه اهدا شد  که مجموعا امسال تا کنون دو میلیارد تومان در این بخش در غرب مازندران  هزینه شده است.

فرمانده سپاه کربلا ادامه داد: جهیزیه‌های اهدایی از کالاهای ایرانی شامل یخچال، ماشین‌لباسشویی، فرش و اجاق گاز است.

مسلمی افزود: در سطح استان هم در بخش جهیزیه نوعروسان در طول سال گذشته توسط بسیج سازندگی ، قرارگاه محرومیت زدایی و خیرین  ۱۶۴۳ سری به ارزش  ۳۳ میلیارد تومان و در سال ۱۴۰۰ هم در سطح استان  ۲۹۹ سری جهیزیه با اعتبار ۹ میلیارد تومان توزیع شد.

فرمانده سپاه کربلا خاطر نشان کرد:  امروز باید به نوعی امید و امیدواری را در مردم زنده  کنیم ، در این نظام عزیزان و خیرینی هستند که بفکر همنوعان خود هستند تا بتوانند لبخندی بر لبان جوانان عزیز بنشانند که این حرکت و کار بسیار خوب خود یک تبلیغ است که  بزرگواران دیگر  هم که اگر  میخواهند در اینگونه اقدامات خداپسندانه کمک کنند در این میدان حضور پیدا کنند تا همه دست به دست هم یک فضایی فراهم کنیم  تا جوانان مملکت ما  در آرامش کامل  زندگی خود را شروع کنند.

وی در پایان از  تلاش های فرمانده و مجموعه عوامل سپاه شهرستان نوشهر و تمامی دست اندرکاران در جهت این اقدام خداپسندانه تشکر کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1756311
ارسال نظر
نظرات