شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1400/05/12 شناسه خبر: 1756597
استاندار یزد مطرح کرد

توجه به مناطق محروم استان یزد طی هشت سال گذشته

توجه به مناطق محروم استان یزد طی هشت سال گذشته
طالبی استاندار یزد گفت: خوشبختانه در طی این هشت سال عمر دولت تدبیر و امید شاهد اتفاقات بسیار خوب و بزرگی در شهرستانهای محروم استان به رغم کمبود اعتبارات و تحریم‌ها بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی استاندار یزد شب گذشته در مراسم افتتاحیه شهرستان تازه تاسیس مروست از توابع شهرستان خاتم در استان یزد که به دنبال تبدیل این بخش به شهرستان برگزار شد، گفت: این رویداد در روزهای پایانی عمر دولت تدبیر و امید خاطره‌انگیز است و جا دارد که از تمام دست اندرکاران این اقدام و پیگیری‌های موثری که در این باره صورت گرفته است، تقدیر و تشکر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که خیلی از این چنین ارتقاءها در حوزه سیاسی کشورمان گاهاً با مقاومت‌هایی مواجه می‌شویم ولی خوشبختانه در شهرستان خاتم شاهد وقوع چنین موضوعی با توجه به مردم خونگرم و روحیه خوب آنها نبودیم.

استاندار یکی از نکات قابل توجه در دولت تدبیر و امید را اهتمام به تحقق مطالبات مردم در حوزه تقسیمات سیاسی بود که به بهترین نحو در کشور  استان یزد محقق شد و شاهد ارتقاء مناطقی مانند مجومرد در استان پس از انتظاری 45 ساله بودیم و رضایت خوب مردم این مناطق در شهرستانها و بخش‌ها بودیم.

وی افزود: خوشبختانه در طی این هشت سال عمر دولت تدبیر و امید شاهد اتفاقات بسیار خوب و بزرگی در شهرستانهای محروم استان به رغم کمبود اعتبارات و تحریم‌ها بودیم به عنوان نمونه دغدغه تامین برق پایدار در شهرستان‌های خاتم و مروست به ویژه برای رفع مشکل زیرساختهای توسعه ای منطقه با اجرای طرح‌های مهمی در این منطقه مرتفع شده است.

وی نقطه قوت این منطقه را دوستی دو شهرستان خاتم و مروست ذکر کرد و گفت: این تعامل با توجه به ظرفیتهای بالای دو شهرستان می‌تواند منشاء تحولات خوبی در این منطقه محروم از استان یزد شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1756597
ارسال نظر
نظرات