شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1400/05/12 شناسه خبر: 1756659
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد اعلام کرد

فعالیت های اثربخش شورایاران در برگزاری برنامه های مناسبتی

فعالیت های اثربخش شورایاران در برگزاری برنامه های مناسبتی
حجت الاسلام متوسل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: شورایاران در برگزاری برنامه های مناسبتی در استان‌ها نقش بسزایی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ظهر امروز در دیدار با امام جمعه یزد با اشاره به سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور امام خمینی(ره) تاسیس و با تصویب مجلس، اساسنامه ای برای آن مشخص شد که بر اساس این اساسنامه، این شورا ماموریت ساماندهی و مدیریت مراسم ملی و مذهبی و عمومی کشور و بهره گیری از ظرفیت دستگاه ها را بر عهده دارد.

حجت الاسلام متوسل بیان کرد: برای اینکه در این شورا به صورت جزیره ای عمل نشود، با مدیریت و حمایت و بهره گیری از ظرفیت مجموعه های فرهنگی کشور اقدام به اجرای برنامه ها می‌کند.

وی با اشاره به ارکان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: این تشکیلات چهار رکن شامل نماینده ولی فقیه به عنوان رئیس شورا، شورای سیاستگذاری متشکل از 9 نفر، قائم مقام شورا و مجمع نمایندگان شامل 16 دستگاه دارد.

متوسل یادآور شد: در استانها علاوه بر این تشکیلات، شورا یاورانی تعریف شدند که این افراد به برگزاری برنامه ها و مناسبت ها کمک می کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1756659
ارسال نظر
نظرات