شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1400/05/13 شناسه خبر: 1756939
سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد خبر داد

افزایش قیمت نان طی چند روز آینده/ با نانوایان متخلف در یزد برخورد جدی می‌شود

افزایش قیمت نان طی چند روز آینده/ با نانوایان متخلف در یزد برخورد جدی می‌شود
افشارپور سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد با اشاره به افزایش قیمت نان طی چند روز آینده در استان، گفت: با نانوایان متخلف در یزد برخورد جدی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، به مشکلات نانوایی‌ها در استان یزد اشاره کرد و گفت: تعداد اندکی از نانوایان یزد اقدام به افزایش قیمت کردند که به صورت جدی با آنها برخورد شد.

وی افزود: با کسانی که به صورت غیرقانونی اقدام به افزایش قیمت نان کرده باشند، برخورد کردیم و در این خصوص با هیچ فردی مماشات نخواهیم کرد.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد افزود: پس از مسجل شدن تخلف نانوا برای شخص پرونده تعزیراتی تشکیل و اتحادیه ملزم شد تا قیمت ها را بازگرداند.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد با بیان اینکه نانوایان درخواست افزایش قیمت نان را داشته‌اند که منطقی است، اذعان داشت: با توجه به اینکه تقریبا یکسال از افزایش نان گذشته و هزینه کارگران نانوایی 39درصد افزایش داشته، نانوایان درخواست بالا رفتن قیمت نان را دادند که به مرحله کارشناسی رسیده است.

وی افزود: طرح افزایش نان در حال حاضر در کارگروه آردونان استان یزد با ریاست استاندار یزد قرار دارد تا مطرح، مصوب و اجرایی شود و میزان افزایش آن تاکنون مشخص نشده است.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد اضافه کرد: قیمتی که از کارگروه آردونان خروجی داشته باشند، لازم الاجراست و هیچ نانوایی غیراز آن حق افزایش قیمت را ندارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1756939
ارسال نظر
نظرات