شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1400/05/15 شناسه خبر: 1757329
امام جمعه بخش مرکزی یزد:

همدلی مسئولان دولتی با روحانیت در استان یزد قابل قبول بود

همدلی مسئولان دولتی با روحانیت در استان یزد قابل قبول بود
آیت‌الله مدرسی گفت: مواسات و همدلی با کمک مسولان دولتی و همت مردم در یزد چشمگیرتر از نقاط کشور بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: دولت دوازدهم هم بالاخره به پایان رسید و این دولت نیز با همه فراز و نشیب‌ها و مشکلاتی که داشت، بالاخره تلاش‌هایی هم داشت؛ هرچند انتقادات فراوانی وجود دارد.

وی پیرمون عملکرد دولت در استان یزد افزود: در یزد بحمدلله ما کمتر دچار آسیب شدیم اما انتظار اینکه تحرک بیشتری از سوی دولت و مسئولین دیده می‌شد برای مردم یزد وجود داشت.

امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: البته بحث مشکلات معیشتی کشور و همچنین مسائل و مشکلات فرهنگی موجود در کشور جزیره‌ای نبود، بلکه سراسر کشور با آن درگیر بودند.

مدرسی خاطرنشان کرد: اما بحث مواسات و همدلی با کمک مسولان دولتی و همت مردم در یزد چشمگیرتر از نقاط کشور بود و به عبارتی، مسئولان استان تعامل قابل قبولی با روحانیت و با مردم داشتند که از این حیث تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی عنوان کرد: گرچه مردم استان نتوانستند از دستاوردهای کلان دولت بهره‌مند شوند، اما از سوی مسئولین استانی تعامل خوبی وجود داشت.

مدرسی تأکید کرد: اتحاد و انسجام مسئولین در استان ارزشمند بود و ما تنش را در این هشت سال کمتر در استان یزد داشتیم گرچه باز هم باید بگویم پیشرفت مشهودی به ویژه در زمینه‌های سرمایه‌گذاری و صنعت گردشگری شاهد نبودیم با این وجود، همین مقدار خدماتی هم که انجام شد قابل تقدیر است.

 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1757329
ارسال نظر
نظرات