شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1400/05/16 شناسه خبر: 1757625
عضو شورای ششم شهر یزد:

شهردار یزد اگر دستورات سیاسی شورای پنجم نبود، عملکرد بهتری داشت

شهردار یزد اگر دستورات سیاسی شورای پنجم نبود، عملکرد بهتری داشت
شایق عضو شورای ششم شهر یزد گفت: شهردار اگر دستورات سیاسی شورای پنجم نبود می‌توانست عملکردی بسیار بهتری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی شایق عضو شورای ششم شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص اولویت‌های شورای ششم در انتخاب شهردار جدید یزد، گفت: ما در انتخاب شهردار جدید اولویت‌هایی مثل یزدی بودن برای شناخت بهتر از یزد، داشتن سابقه حضور در شهرداری، متخصص و مردمی، جهادی و متعهد بودن را مدنظر داریم.

وی تأکید کرد: در این دوره باید شهرداری انتخاب شود که با برنامه و جهادی امور شهر را پیگیری کند و برای مردم دلسوز باشد.

شایق اضافه کرد: کسانی که رزومه‌هایشان بررسی و برای مصاحبه فراخوانده شدند، برنامه‌هایشان طبق مواردی می‌باشد که به آن اشاره شده است.

عضو شورای ششم شهر یزد در خصوص عملکرد شهردار سابق، گفت: شهردار سابق فرصت دوساله و کمی را پیشرو داشت و با توجه به اینکه شورای پنجم شهر یزد یک شورای سیاسی بود، می‌بایست دستورات این اعضا را اجرا و چون فرصت زیادی هم نداشت می‌توان گفت که درمجموع عملکرد وی مناسب بود.

وی با اشاره به اینکه مدیر باید مدیریت کند و عوض کردن مدیران ضربه‌ای است که به کشور وارد می‌شود، گفت: متأسفانه در کشور ما هر چهار سال یکبار به واسطه تغییر نگاه سیاسی، مدیران خدمات رسان به مردم هم عوض می‌شوند که همین مسئله یک چالش بزرگ برای کشور است.

شایق در ادامه با بیان اینکه نفراتی که در شورای پنجم حضور داشتند، از نظر قدرت اجرایی افراد توانمندی بودند، افزود: متأسفانه این افراد توانمند همیشه در حال تخریب یکدیگر بودند و مسائل شهر به حاشیه می‌رفت.

عضو شورای ششم شهر یزد در پایان با اشاره به غیبت خود در مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهر، گفت: من در آن زمان مسافرت بودم ولی امروز صبح (شنبه) در جلسه شورا حضور پیدا کردم و با دیگر اعضا به مسائل شهر پرداختیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1757625
ارسال نظر
نظرات