شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 22:38 منتشر شده در مورخ: 1400/05/18 شناسه خبر: 1758335
کارشناس مسائل بین‌الملل:

اتهامات آمریکا علیه ایران بار دیگر ناتوانی دیپلماسی دولت روحانی را اثبات کرد

اتهامات آمریکا علیه ایران بار دیگر ناتوانی دیپلماسی دولت روحانی را اثبات کرد
صدرالحسینی گفت: اقدامات اخیر آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که اقدامات دولت روحانی، طی هشت سال گذشته، موفقیت‌آمیز نبوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید رضا صدرالحسینی کارشناس مسائل بین‌الملل در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، پیرامون اتهامات اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه ایران گفت: تلاش دولت جدید بایدن از زمان روی کار آمدن، اجماع‌سازی علیه ایران بوده است.

وی افزود: به طور کلی این ویژگی دموکرات‌ها است که تلاش می‌کنند کشورهای اروپایی را نیز علیه کشورمان بسیج کنند.

کارشناس مسائل بین‌الملل اظهار داشت: اقدامات اخیر آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که اقدامات دولت روحانی، طی هشت سال گذشته که در عمل و گفتار به دنبال اعتمادسازی بین ایران و آمریکا بود، موفقیت‌آمیز نبوده است.

صدرالحسینی خاطرنشان کرد: دولت روحانی و جریان همسور با او به دنبال این بودند که اینطور القا کنند که رویکرد دموکرات‌ها با جمهوری‌خواهان آمریکا در قبال ایران فرق دارد و با رفتن ترامپ، دشمنی‌ها علیه ایران کم می‌شود و می‌توان با بایدن به توافق رسید، اما اظهارات اخیر بایدن بار دیگر، واهی بودن این دیدگاه را اثبات کرد.

وی پیرامون تهدیدات نظامی صهیونیست‌ها عنوان کرد: تقابل رژیم صهیونیستی با جبهه مقاومت طی سال‌های گذشته، نشان داده است که این رژیم بدون حمایت آمریکا، نمی‌تواند اقدام مؤثری علیه ایران انجام دهد صهیونیست‌ها به دنبال کسب حمایت همه‌جانبه از طرف آمریکا هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1758335
ارسال نظر
نظرات