شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1400/05/19 شناسه خبر: 1758478
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اعلام کرد

رتبه دوم مسابقات بین المللی قرآنی اوقاف در جهان

رتبه دوم مسابقات بین المللی قرآنی اوقاف در جهان
قره شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: مسابقات بین المللی اوقاف، دومین مسابقه معتبر دنیاست و اولین آن مربوط به مالزی است که 70 سال قدمت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مهدی قره شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در دیدار با آیت الله محمد رضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه سازمان اوقاف، در حوزه مسابقات قرآنی سابقه 40 ساله دارد، اظهار داشت: مسابقات بین المللی اوقاف، دومین مسابقه معتبر دنیاست و اولین آن مربوط به مالزی است که 70 سال قدمت دارد.

قره شیخلو افزود: امسال سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود و سال گذشته نیز در شرایط شیوع کرونا، مسابقات بین المللی تعطیل نشد و با مدل جدیدی اقدام به برگزاری این مسابقات کردیم.

*تلاش برای ارتقاء کمی و کیفی برنامه‌های قرآنی اوقاف

وی ادامه داد: در بقاع متبرکه، برگزاری کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم برگزار می شود که استمرار این فضا می تواند به فرموده رهبری، مردم را به شنیدن قرآن عادت دهد.

قره شیخلو تصریح کرد: در تلاشیم که برنامه های قرآنی اوقاف از نظر کمی و کیفی ارتقاء پیدا کند و اجرای این برنامه ها به بخش مردمی واگذار شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: جمعیت قرآنی خوبی در استان یزد وجود دارد که امیدواریم با این ظرفیت ها بتوانیم خدمت بیشتری به مردم در این حوزه در سطح کشور داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1758478
ارسال نظر
نظرات