شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1400/05/20 شناسه خبر: 1758900
نماینده قزوین در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور دستور ویژه برای جبران خسارت سیل اخیر در الموت و آوج صادر کند

رئیس جمهور دستور ویژه برای جبران خسارت سیل اخیر در الموت و آوج صادر کند
لطف الله سیاهکلی گفت: مردم مناطق سیل زده بدون پشتوانه مانده‌اند و مشکلات آنها برطرف نشده است؛ رئیس جمهور دستور ویژه‌ای جهت حل مشکلات و جبران خسارت دیدگان ناشی از این سیل صادر کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین، لطف الله سیاهکلی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: هفته گذشته سیل خانمان سوزی در منطقه الموت بزرگ و آوج رخ داد که موجب شد تعدادی از هموطنان جان خود را از دست بدهند و خرابی زیادی به بار آورد، اما در کشور به این موضوع کمتر پرداخته شد و رسانه‌ها نیز به آن نپرداختند.

وی افزود: مردم این مناطق بدون پشتوانه مانده‌اند و مشکلات آنها برطرف نشده است؛ رئیس جمهور دستور ویژه‌ای جهت حل مشکلات و جبران خسارت دیدگان ناشی از این سیل صادر کند.

 نماینده مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه بیمه کارگران ساختمانی توسط تامین اجتماعی قطع شده و این سازمان ماده ۵ قانون تامین اجتماعی را اجرا نمی کند ادامه داد: مگر می‌شود یک سازمان اجرایی قانون را اجرا نکند؟ مجلس باید به این موضوع ورود کند و در زمینه بیمه رانندگان تاکسی و وانت نیز سال هاست که اقدامی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: قانون تسری زندان‌ها که تصویب شده است، برای کارکنان قوه قضائیه نیز اعمال شود، حقوق کارکنان این نهاد با فعالیت سخت آنها همخوانی ندارد و باید اصلاح شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشاورزان در شرایط خوبی نیستند و محصول گندم کشاورزان حوزه قزوین با افت بیش از ۵۰ درصدی مواجه هستند، عنوان کرد: علی رغم افزایش سرسام آور قیمت نهاده‌های کشاورزی، قیمت خرید محصولات کشاورزی مشخص نیست.

سیاهکلی در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان شرکت‌های واسطه‌ای امنیت شغلی ندارند و حقوق کمی دریافت می‌کنند.

انتهایپیام/

https://www.dana.ir/1758900
ارسال نظر
نظرات