شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1400/05/24 شناسه خبر: 1759865
رئیس پلیس راه استان یزد:

تمامی مجوزهای تردد لغو است

تمامی مجوزهای تردد لغو است
رئیس پلیس راه استان یزد گفت:جریمه خودرو های با پلاک غیر بومی ساکن یزد با ارائه نامه از فرمانداری پاک می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رحیم حاجی ده آبادی در گفتگو با یزدرسا،با بیان اینکه تمام خودروهای غیر بومی که تا ظهر روز سه شنبه در داخل شهرهای استان بمانند به مبلغ یک میلیون تومان جریمه خواهند شد اظهار داشت: خودروهای با پلاک غیربومی ساکن یزد به صورت خودکار توسط دوربین های کنترل اعمال قانون می شوند اما با ارائه نامه از سوی فرمانداری ها ، جریمه آنها حذف می شود.

وی ادامه داد: در تمامی مبادی ورودی شهرها گشت ها و دوربین های کنترل پلیس نصب و فعال می باشد و تمام خودروهای غیر بومی به محض ورود به مبلغ یک میلیون تومان جریمه می شوند.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به اینکه سفرهای درون استانی مجاز می باشد تصریح کرد:مردم باید پروتکل ها را رعایت کرده و برای حفظ سلامتی خود و دیگران از انجام سفرهای غیر ضرور خودداری کنند چون متاسفانه تعداد فوتی ها در چند وقت به شدت افزایش یافته و بهترین راه مقابله با آن رعایت خود مردم می باشد.

وی بهترین نوع اعمال قانون را تعطیلی سراسری و اعمال محدودیت های تردد به صورت شدید دانست و خاطرنشان کرد: هدف از اعمال قانون و جریمه ایجاد بازدارندگی می باشد اما متاسفانه برخی از مدل جریمه هایی که در مورد تعطیلی ها وجود دارد آن بازدارندگی لازم را ندارد.

رئیس پلیس راه استان در پایان گفت: پلیس راه استان نظرات و پیشنهادات خود را به مسئولین ارائه کرده است اما برخی از تصمیمات خارج از اختیارات مسئولین استان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1759865
ارسال نظر
نظرات