شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1400/05/27 شناسه خبر: 1760692
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد؛

تداوم روند کاهشی بستری‌های کرونایی در یزد

تداوم روند کاهشی بستری‌های کرونایی در یزد
سلمانی گفت: هر چند روند آمار بستری‌ها در استان یزد کاهشی شده است اما در شبانه روز گذشته آمار بستری‌ها در شهرستان خاتم صعودی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم سلمانی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص وضعیت ابتلا به کرونا در استان یزد گفت:  هر چند روند آمار بستری ها در شهرستان ها کاهشی شده است اما در شبانه روز گذشته آمار بستری ها در شهرستان خاتم صعودی  است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر، ۷۶۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد بستری هستند که از این تعداد، ۱۳۵ نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه حضور داشته و خدمات دریافت می‌کنند.
 
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه در شبانه روز گذشته، ۱۷۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد پذیرش شدند، گفت: در حال حاضر شهرستان اشکذر در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
 
سلمانی با اشاره به روند کاهشی بستری ها در شهرستان های استان اظهار داشت:  اما در شبانه روز گذشته آمار بستری ها در شهرستان خاتم صعودی  است و در صورت غفلت، مجدد روند بستری ها صعودی می شود.
 
وی تصریح کرد: توصیه ما به شهروندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و رعایت توصیه های ستاد ملی کرونا است و تاکید می کنیم که نباید با شنیدن آمارهای کاهشی که می تواند موقتی باشد دچار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش کنیم.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1760692
ارسال نظر
نظرات