شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1400/05/27 شناسه خبر: 1760697
مدیرکل مدیریت بحران استان:

دو واحد صنعتی ضیاءآباد قزوین در آتش سوخت+تصاویر

دو واحد صنعتی ضیاءآباد قزوین در آتش سوخت+تصاویر
قدرت اله مهدیخانی گفت: آتش سوزی در دو واحد صنعتی ضیاء آباد خسارت سنگین بر جای گذاشته اما خوشبختانه تلفات جانی اتفاق نیقتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قدرت اله مهدیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درباره حادثه آتش سوزی واحد صنعتی در ضیاء آباد اظهار کرد: حوالی ساعت 19 شب گذشته یک واحد کارتن سازی و بازیافت کاغذ در شهرک صنعتی حیدریه دچار حریق شد که متاسفانه به دلیل شدت حریق، این آتش سوزی به واحد تولیدی مجاور این کارخانه سرایت کرده است.

وی افزود: پس از اعلام این حادثه، بلافاصله آتش نشانی شهرک به محل اعزام شد و سپس با توجه به شدت حریق همچنین آتش نشانی واحد قزوین، اقبالیه، ابهر در محل حاضر شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین تاکید کرد: یکی از دلایل آتش سوزی در این واحد، عدم رعایت موارد ایمنی است چراکه واحد همجوار در سال گذشته دچار حریق شده بود وعلی رغم تذکرات ابلاغی در خصوص مسائل ایمنی، مجدد شاهد وقوع حریق هستیم.

بی توجهی به نکات ایمنی دلیل آتش سوزی است

مهدیخانی اذعان کرد: خوشبختانه تلفات جانی اتفاق نیقتاده اما این آتش سوزی خسارت مالی بسیاری به دو واحد تولیدی وارد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از معضلات جدی کمبود امکانات در شهرک‌های صنعتی است چراکه علی رغم پیگیری‌ها توجهی به این موضوع نشده است و امکانات کنونی جوابگوی حوادث در این شهرک‌ها نیستند.

مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین در پایان گفت: آتش سوزی تحت کنترل است اما همچنان مهار نشده و تا ساعات آینده مهار آتش سوزی ادامه خواهد داشت همچنین تا پایان خاموشی عوامل آتش نشانی در این مکان حضور دارند تا آتش به واحدهای همجوار سرایت نکند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1760697
ارسال نظر
نظرات