شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:19 منتشر شده در مورخ: 1400/05/30 شناسه خبر: 1761435
صدیف بدری:

واکسیناسیون عمومی پیش از زمستان باید تمام شود

واکسیناسیون عمومی پیش از زمستان باید تمام شود
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: خوشبختانه در هفته‌های اخیر روند واکسیناسیون تسریع شده و امیدواریم با ادامه این روند شاهد واکسیناسیون کامل هم‌وطنانمان تا رسیدن فصل زمستان باشیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، اظهار داشت: در بحث مقابله با کرونا همیشه نمی‌توان توپ را به زمین مردم انداخت و شهروندان را به سبب عدم رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقصر دانست. چشم‌پوشی از اهمال و قصور دولت در این میان راه به جایی نخواهد برد.

وی افزود: دولت در موارد متعدد همچون عدم حمایت از کسبه و بازاریان، به ویژه در دورانی که قرنطینه عمومی را اجرا می‌کرد و عدم توزیع مناسب و مستمر اقلام بهداشتی نظیر ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده به صورت رایگان یا با قیمت نازل در بین اقشار ضعیف جامعه، کارنامه مناسبی از خود برجای نگذاشت.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: پیشرفت لاک‌پشت‌وار طرح واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا، که هم دیر شروع شد و هم به کندی پیش رفت، عامل دیگری در جولان کرونا در کشور بود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در هفته‌های اخیر روند واکسیناسیون تسریع شده و امیدواریم با ادامه این روند شاهد واکسیناسیون کامل هم‌وطنانمان تا رسیدن فصل زمستان باشیم و روند اسفناک ابتلا و مرگ اقشار مختلف مردم متوقف شود.

انتهای پیام/م

 

https://www.dana.ir/1761435
ارسال نظر
نظرات