شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1400/05/31 شناسه خبر: 1761556
مردم به شایعات توجه نکنند

طرح اقدام ملی مسکن مهریز مطابق زمانبندی و با کیفیت در حال اجرا است

طرح اقدام ملی مسکن مهریز مطابق زمانبندی و با کیفیت در حال اجرا است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: پروژه طرح اقدام ملی مسکن مهریز با کیفیت و همراه با نظارت مناسب و طبق برنامه زبان بندی در حال اجرا است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با تاکید بر اینکه مردم به شایعات غیرفنی در ارتباط با واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن توجه نکنند، اعلام کرد: با توجه به پیگیری های مردمی و مباحث مطرح شده در خصوص پروژه طرح اقدام ملی مسکن در شهر مهریز، از واحدهای در حال ساخت  بازدید شد و تمامی موارد فنی و اجرایی  مرتبط  ساخت و سازه این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.

محسن صادقیان افزود: پروژه طرح اقدام ملی مسکن مهریز با کیفیت و همراه با نظارت مناسب و طبق برنامه زبان بندی در حال اجرا است و طبق برنامه زمانبندی اولین واحدهای این پروژه تا پایان مهر ماه یا اوایل آبان به بهره برداری خواهد رسید.

وی درخصوص  مشکلات مربوط به فاز ۲ و ۳ این پروژه گفت:  با پیگیری های انجام شده، ستاد اجرایی فرمان امام موظف است عقب‌ ماندگی‌های فاز ۲ و ۳ را طی سه ماه آینده جبران نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اظهار کرد:  متقاضیان این پروژه تاکنون به اندازه  واحدهای فاز دوم اقساط خود را پرداخت کرده اند و امیدواریم فاز دوم این پروژه با سرعت بیشتر عملیاتی و اجرایی شود.

صادقیان در خصوص افرادی که تاکنون نسبت به تامین آورده خود اقدام نکرده اند، گفت: افرادی که امکان تامین آورده ندارند در فاز سوم پروژه قرار خواهند گرفت و همراه با متقاضیان ثبت کننده در سال جاری تعیین تکلیف خواهند شد.

https://www.dana.ir/1761556
ارسال نظر
نظرات