شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1400/05/31 شناسه خبر: 1761574
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی خواستار شد؛

خیران خراسان شمالی نفس هدیه کنند

خیران خراسان شمالی نفس هدیه کنند
ابوالفضل محبان گفت: خیراندیشان و هم استانی ها در این شرایط حاد کرونایی در زمینه تامین هر چه بیشتر دستگاه های کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز جمعیت هلال احمر استان را یاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل محبان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در گفت و گو با عصراترک اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان 100 دستگاه کپسول اکسیژن و 30 دستگاه اکسیژن ساز را در اختیار داشته که این دستگاه ها به بیماران نیازمند کرونایی که با نسخه پزشک به این نهاد مراجعه می کنند به صورت رایگان به آنان واگذار و پس از بهبودی از آنان تحویل گرفته می شود.

محبان خاطر نشان کرد: البته برخی از این دستگاه ها را برای استفاده بیماران کرونایی به بیمارستان امام حسن بجنورد نیز تحویل داده ایم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با بیان اینکه در شرایط کنونی به تامین هر چه بیشتر این دستگاه ها نیاز است، دعوت کرد: خیراندیشان و هم استانی هایی که این دستگاه ها را در منزل دارند و استفاده نمی کنند برای کمک به بهبودی هر چه سریعتر بیماران کرونایی به جمعیت هلال احمر استان تحویل دهند و یا به صورت نقدی، کمک های خود را به کد دستوری #112* واریز کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1761574
ارسال نظر
نظرات