شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1400/06/01 شناسه خبر: 1762014
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در بجنورد راه‌اندازی شد/ ظرفیت تزریق روزانه ۷۰۰ دوز واکسن در این مرکز

سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در بجنورد راه‌اندازی شد/ ظرفیت تزریق روزانه ۷۰۰ دوز واکسن در این مرکز
افشین دلشاد از افتتاح مرکز سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در محل دانشگاه آزاد بجنورد همزمان با گرامیداشت روز پزشک خبر داد و گفت: روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ دوز واکسن در این مرکز تزریق می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، افشین دلشاد، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در آیین افتتاح سومین مرکز واکسیناسیون کرونا در بجنورد اظهار داشت:  این مرکز سومین مرکز واکسیناسیون در بجنورد است و روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ دوز واکسن در این مرکز تزریق می شود.

وی روند واکسیناسیون در استان را مطلوب خواند و افزود: روزانه حدود ۷ هزار دوز واکسن در مراکز تجمیعی واکسیناسیون استان تزریق می شود.

دلشاد عنوان کرد: در استان متولدین ۱۳۵۰ و قبل از آن می توانند با ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir برای دریافت واکسن اقدام کنند.

وی با اشاره به این که ۱۰ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در استان فعال هستند، گفت: ۳ مرکز در بجنورد، ۲ مرکز در شیروان و در شهرستان های مانه و سملقان، گرمه، راز، جاجرم و فاروج هر کدام یک مرکز در نظر گرفته شده است.

 دلشاد خاطرنشان کرد: دبستان شهدای فرهنگی، مجتمع ایثار و دانشگاه آزاد در بجنورد، دبستان ابتدایی ۱۲ بهمن و مصلی نماز جمعه امام خامنه ای در شیروان، سالن فجر در مانه و سملقان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری در راز، مرکز خدمات جامع سلامت شهری/روستایی در گرمه، دبیرستان دخترانه حضرت زینب (س) در جاجرم و مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در فاروج از مراکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح استان هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1762014
ارسال نظر
نظرات