شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1400/06/02 شناسه خبر: 1762302
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی:

تعطیلات ۶ روزه، میزان مصرف بنزین در خراسان شمالی را ۲۰ درصد کاهش داد

تعطیلات ۶ روزه، میزان مصرف بنزین در خراسان شمالی را ۲۰ درصد کاهش داد
مجتبی شکوری با اشاره به اینکه محدودیت های تردد از ۲۵ الی ۳۰ مرداد در کشور آغاز و اجرایی شده است، گفت: در این بازه زمانی میزان مصرف بنزین در استان خراسان شمالی ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی شکوری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: همزمان با آغاز پیک پنجم کرونا در استان خراسان شمالی، میزان مصرف بنزین در تیرماه سال جاری درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشت.

وی ادامه داد: این در حالی است طی چهار ماهه امسال میزان مصرف بنزین ۲۱ درصد و بنزین سوپر ۱۵۶ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۹ افزایش داشته است.

شکوری اضافه کرد: با اوج گیری کرونا در پیک پنجم و همزمانی با تعطیلات عاشورا و تاسوعا، محدودیت های کرونایی و تعطیلی ۶ روزه در سراسر کشور با جدیت بیشتری لحاظ شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این تعطیلات از تاریخ ۲۵ الی ۳۰ مرداد در سراسر کشور اجرایی شد، گفت: به دنبال اجرای این محدودیت ها در خراسان شمالی میزان مصرف بنزین ۲۰ درصد و میزان مصرف نفت گاز ۳۱ درصد کاهش پیدا کرده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی یادآور شد: در این مدت میزان دو میلیون و ۸۶۳ هزار لیتر بنزین در ۵۰ جایگاه سوخت استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1762302
ارسال نظر
نظرات