شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1400/06/03 شناسه خبر: 1762540
پزشک جهادی:

جهاد برای خدمت به زائرین اباعبدالله خستگی نمی‌شناسد

جهاد برای خدمت به زائرین اباعبدالله خستگی نمی‌شناسد
علی جمالی گفت: عهد بسته‎‌ام تا حد توان فعالیت در گروه‌های جهادی و حضور در موکب اربعین جهت خدمت رسانی به زائرین سیدالشهدا را جزو وظایف خود بدانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ همه ما تاکنون یک بار یا بیشتر واژه کار جهادی را شنیده‌ایم، این کلمه مملو از فعالیت‌های تاثیرگذار برای کمک در راستای رضای خداوند است.

تمامی انسان‌ها می‌توانند با کار جهادی در این دنیا دستگیر افراد نیازمند و کمک کننده در امور مختلف باشند، تا با انجام کار خیر برای دنیای آخرت، توشه خدا پسندانه با خود همراه کنند.

امروزه واژه کار جهادی در بین تمامی اقشار جامعه جای گرفته است و افراد بسیاری از جمله کسانی که دارای تخصص خاصی در زمینه‌های مختلف هستند از این طریق با گروه‌های جهادی همکاری می‌کنند.

دکتر علی جمالی پزشک عمومی 51 ساله‌ای است که حدودا به مدت 15 سال است با تخصص خود در راه انجام کار جهادی به ویزیت رایگان افراد نیازمند می‌پردازد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: تاکنون با گروه‌های جهادی در فعالیت‌هایی از جمله ویزیت رایگان افراد درمناطق محروم، ویزیت رایگان در مساجد برخی مناطق استان و موکب‌های سلامت اربعین حسینی حضور داشته‌ام.

فعالیت در موکب اربعین بسیار ارزشمند است

جمالی افزود: تقریبا حدود شش مرتبه سعادت حضور در موکب‌های اربعین حسینی برای خدمت‌رسانی به زائرین سیدالشهدا را داشته‌ام و اعتقاد دارم، خدمت به افرادی که برای زیارت امام حسین(ع) آمده‎اند بسیار کار ارزشمندی است.

این پزشک جهادی ابراز کرد: جهاد از طریق تخصص پزشکی که دارا هستم بسیار برایم لذت بخش است چراکه ارزش معنوی این کار نسبت به طبابتی که در مطب انجام می‌دهم بسیار مهمتر است.

جمالی تاکید کرد: به عنوان یک پزشک با خود عهد بسته‎ام تا حد توان فعالیت در گروه‌های جهادی و حضور در موکب اربعین جهت خدمت رسانی به زائرین سیدالشهدا را جزو وظیفه خود بدانم و به آن عمل کنم.

وی اضافه کرد: از طریق آشنایی با نحوه عملکرد گروه‌های جهادی با این افراد هم مسیر شدم تا ویزیت رایگان برای افراد نیازمند در نظر بگیرم و در مسیر فعالیت‌های جهادی قدم بردارم.

این پزشک جهادی اذعان کرد: نه تنها از طریق گروه‌های جهادی بلکه ویزیت رایگان همه افرادی که از نظر مالی در وضعیت مناسبی قرار ندارند را جزو اولویت‌های خود قرار داده‌ام.

شاهد جاری شدن خیر و برکت در زندگی‌ام هستم

جمالی درباره زیبا ترین خاطره خود از همکاری در گروه‌های جهادی، عنوان کرد: زیباترین خاطره‌‌ام خدمت رسانی به زائرین امام حسین(ع) است چراکه این افراد از اعماق قلبشان به سیدالشهدا ارادت دارند و خدمت در این مسیر خستگی ناپذیر است.

وی افزود: جهاد در راستای ویزیت رایگان افراد نیازمند در بسیاری از لحظات زندگی‌ام بازتاب بسیار خوبی داشته است به طوری که با چشمان خود جاری شدن خیر و برکت در زندگی‌ام را شاهد هستم.

این پزشک جهادی گفت: همکاری با گروه‌های جهادی نیازمند روحیه عشق و ایثار است و لذت فعالیت در این مسیر با هیچ چیزی حتی مسائل مادی قابل تعویض و مقایسه نیست.

جمالی در پایان عنوان کرد: تاثیرات معنوی کار جهادی بر تمامی موضوعات دیگر ارجحیت دارد و فردی که در این مسیر حرکت می‌کند باید با عشق برای دستیابی به معنویات با این گروه هم قدم شود و مطمئن باشد که خداوند رئوف پاداش چندین برابر کار خیر را، به او خواهد داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1762540
ارسال نظر
نظرات