شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1400/06/03 شناسه خبر: 1762639
در مرحله دوم طرح شهید سلیمانی؛

قرارگاه امام حسن مجتبی‌(ع) در گلستان تشکیل شد

قرارگاه امام حسن مجتبی‌(ع) در گلستان تشکیل شد
سردار ملک شاهکوهی از تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی‌(ع) با هدف یکپارچگی و اتحاد دستگاه‌ها در مرحله دوم طرح شهید سلیمانی خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ پیش از ظهر امروز، جلسه قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع)در گرگان برگزارشد.

سردارعلی ملک شاهکوهی اظهار کرد: اگر در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی همه مردم و دستگاه های کشور علیه دشمن بعثی بسیج شدند امروز هم باید برای مقابله با این ویروس منحوس متحد و یکپارچه عمل کنیم تا اینگونه آسیب نبینیم.

وی افزود: با دستور فرمانده معظم کل قوا و ابلاغ فرمانده کل سپاه ، مرحله دوم طرح شهید سلیمانی را با هدف واکسیناسیون گسترده ، نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل ها و کمک های مومنانه را با مشارکت همه دستگاه ها انجام خواهیم داد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ما این قرارگاه را شکل دادیم تا همه با هم حرکت کنیم و پیش برویم ، مثلا اگر موعد رزمایش کمک مومنانه شد، تمامی دستگاه ها با هماهنگی درست بسته های کمک معیشتی را به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا به صورت کریمانه تحویل دهند.

ملک شاهکوهی بیان کرد: کلیه اقدامات را زیر نظر این قرارگاه تا سطح روستا ها به صورت محله محور برنامه ریزی میکنیم و همه امکانات و مکان های سپاه در خدمت مردم است تا به مرکز واکسیناسیون تبدیل شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1762639
ارسال نظر
نظرات