شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1400/06/03 شناسه خبر: 1762696

پیکر سومین مدافع سلامت در بجنورد تشییع شد

پیکر سومین مدافع سلامت در بجنورد تشییع شد
پیکر براتعلی محمدی سومین مدافع سلامت خراسان شمالی و از کادر مجموعه حراست و حفاظت فیزیکی دانشکده بهداشت بجنورد صبح امروز در میان غم و انده فراوان همکاران و خانواده وی و جمعی از مردم و مسوولان استانی در محل بیمارستان امام حسن (ع) تشییع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، سید احمد هاشمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در حاشیه مراسم تشییع سومین مدافع سلامت خراسان شمالی اظهار داشت: فوت مرحوم براتعلی محمدی از همکاران واحد حفاظت فیزیکی دانشگاه که در ایام شیوع و بروز بیماری کرونا همگام و همراه با مدافعان سلامت با این ویروس مبارزه کرد، ما را در غمی بزرگ نشاند.

وی با ابراز همدردی‌، این ضایعه غم انگیز را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بویژه همکاران آن مرحوم در دانشکده بهداشت بجنورد و بویژه خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

گفتنی است؛ مرحوم براتعلی محمدی که 40 سال سن داشت پس از تحمل درد و رنج ناشی از بیماری کرونا روز گذشته 2 شهریور دار فانی را وداع گفت، وی بعد از مرحوم علی رستمی تکنسین و راننده اورژانس بیمارستان های شیروان و شهید دکتر وحید یحیوی، پزشک فوق تخصص انکولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، سومین مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی پس از همه گیری ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ تاکنون در خراسان شمالی محسوب می شود. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1762696
ارسال نظر
نظرات