شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1400/06/04 شناسه خبر: 1762834
معاون عمرانی استاندار یزد:

اعضای شورای شهر یزد برای انتخاب شهردار تا استقرار استاندار صبر کنند

اعضای شورای شهر یزد برای انتخاب شهردار تا استقرار استاندار صبر کنند
معاون عمرانی استاندار یزد گفت: به اعضای شورای اسلامی شهر یزد پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب شهردار تا زمان تعیین استانداریزد صبر کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محسن صادقیان در جمع اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به جهانی بودن شهر یزد  اظهار داشت: به اعضای شورای اسلامی شهر یزد پیشنهاد می کنم با توجه به جایگاه شهردار که در اندازه معاونین استاندار می باشد صبر کنند تا وزیر کشور و استاندار یزد مستقر وسپس شهردار یزد را مشخص نمایند.

وی ادامه داد: کلان شهری به مانند یزد نیازمند شهرداری در ابعاد کشوری می باشد که بتواند برای چالش ها ومشکلات شهر برنامه ریزی و شهر یزد به پیشرفت و آبادانی برساند.

محسن صادقیان با بیان اینکه به طور حتم اعضای شورای اسلامی شهر در نهایت به بهترین گزینه خواهند رسید تصریح کرد: شهردار شهر یزد می تواند در جلسه معاونین استاندار شرکت و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه و در عین حال تمامی ارکان مدیریتی استان به مشکلات شهر یزد ورود و با هماهنگ وهمدلی هم مشکلات را برطرف نمایند.

در همین رابطه حیدری سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: بیش از چهل جلسه برای بررسی انتخاب شهردار وقت گذاشته شده است تا فردی شایسته شهر یزد انتخاب شود. اگر دغدغه مشکلات واقعی مردم و شهر وجود نداشت و قرار بود صرفا یک نفری انتخاب شود، طی یک روز می شد یک فرد را برای شهرداری انتخاب کرد.

حیدری  در پایان تصریح کرد: اما نیاز به فردی داریم که بتواند مشکلات جدی را حل کند و برای شهر درآمد پایدار ایجاد کند، لذا باید بررسی های لازم کارشناسی انجام شود و نباید چهار سال سرنوشت یک شهر را فدای دو هفته کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1762834
ارسال نظر
نظرات