شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:53 منتشر شده در مورخ: 1400/06/07 شناسه خبر: 1763573

شهردار سابق اردبیل دستگیر شد

شهردار سابق اردبیل دستگیر شد
با صدور دستور قضایی، شهردار سابق اردبیل توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما، یک منبع آگاه اعلامکرد: با صدور دستور قضایی توسط دادستان انقلابی و فساد ستیز مرکز استان اردبیل و به همت سربازان گمنام امام زمان(عج)، شهردار سابق اردبیل دستگیر شد.

این منبع آگاه بیان کرد: در پی اشراف، رصد و پایش اطلاعاتی و بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط دادستان انقلابی مرکز استان، این مدیر سابق دستگاه عمومی اردبیل به جرم تخلفات مالی و اداری دستگیر و بازداشت شد.

وی افزود: پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین کیفری مناسب، این شخص جهت تکمیل تحقیقات مقدماتی با حکم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با رویکرد انقلابی و جهادی، بدون هیچ‌گونه مماشات و با قاطعیت کامل به تخلفات اداری و مالی ورود کرده و در این راستا احکام قضایی نیز در اسرع وقت صادر شده است.

گفتنی است؛ از ابتدای امسال، با ورود دستگاه قضایی استان، از تضییع حقوق بیت المال در برخی ادارات جلوگیری به‌عمل آمده و تعدادی افراد در این خصوص دستگیر شده‌اند.

براساس تاکیدات ریاست قوه قضائیه هیچ متخلفی در هیچ  پست و مقامی حاشیه امنی نخواهد داشت و خط قرمز دستگاه قضایی، اجرای قانون و مبارزه با فساد در هر سطح و جایگاهی است.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1763573
ارسال نظر
نظرات