شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1400/06/07 شناسه خبر: 1763675
رییس بسیج ادارات استان یزد عنوان کرد

اهدای خون کارمندان بسیجی یزد در هفته دولت/هزار پرس غذا توسط بسیج ادارات یزد بین نیازمندان توزیع شد

اهدای خون کارمندان بسیجی یزد در هفته دولت/هزار پرس غذا توسط بسیج ادارات یزد بین نیازمندان توزیع شد
احمد مزیدی از طبخ و توزیع هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان یزد در هفته دولت توسط بسیج ادارات استان یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد مزیدی رییس بسیج ادارات استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از توزیع هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توسط بسیج ادارات استان یزد خبر داد و گفت: امسال با توجه به شرایط خاصی که بخاطر ویروس منحوس کرونا و همچنین تورم و وضعی سخت اقتصادی بر کشور حاکم است عمده برنامه های این سازمان لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب برای کمک به آسیب دیدگان و خانواده های کم بضاعت در قالب جمع اوری و توزیع بسته های معیشتی و یا لوازم التحریر برای دانش اموزان خواهد بود.

مزدی افزود: برنامه های سازمان بسیج ادارات استان یزد در قالب 14 حوزه مقاومت و قریب به 200 پایگاه بسیج ادارات استان اجرا می شود.

رییس بسیج ادارات استان یزد گفت: نهادینه کردن فرهنگ تکریم ارباب رجوع، ترویج وجدان کاری بین کارکنان و ترویج امربه معروف و نهی از منکر در ادارات توسط کارمندان بسیجی از اهداف و برنامه های کلانی است که نه تنها در هفته دولت که در طول سال بر ان اهتمام ورزیده می شود.

وی خدمات دهی به محلات و مناطق محروم و کم برخوردار در قالب میزهای خدمت جهادی ار را از د یگر برنامه های بسیج ادارات استان عنوان کرد و افزود: انچه در برنامه ریزی های سازمان پیش بینی شده تشکیل 20 میز خدمت است اما با تلاش و همتی که بسیجیان استان دارند این عدد به 40 میز خدمت افزایش می یابد تا با تشکیل این میزها مدیران و کارشناسان در مساجد و محلات شهر و روستا حاضر می شوند و از نزدیک به مشکلات مردم منطقه رسیدگی می کنند.

مزیدی حمایت از کالای ایرانی را یکی دیگر از برنامه های سازمان بسیج ادارات برشمرد و ادامه داد: فرهنگ سازی سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری، رصد و پایش مصرف برق در ادارات توسط عوامل خدوم بسیجی در قالب رزمایش شهید عباسپور و مطالبه اجرای کامل سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری از جمله اهداف و برنامه هایی است که در بسیج ادارات دنبال می شود.

وی تصریح کرد: اجرای ماموریت های گروه های جهادی بسیج کارمندان برای کمک به محرومان از دیگر برنامه های مهمی است که به یاری خدا و تلاش کارمندان بسیجی تاکنون 12 خانه در مناطق محروم مرمت، بهسازی و بازسازی شده است.

مزیدی در پایان گفت: در طول هفته دولت درصد قابل توجهی از کامندان بسیجی در طرح اهدای خون شرکت کردند و همچنان این برنامه ادامه دارد به طوری که برخی ادارات در استان همه کارمندان در طرح اهدای خون شرکت کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1763675
ارسال نظر
نظرات