شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:30 منتشر شده در مورخ: 1400/06/08 شناسه خبر: 1763845
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

آلودگی واکسن آمریکایی در ژاپن، درستی سیاست ایران را اثبات کرد

آلودگی واکسن آمریکایی در ژاپن، درستی سیاست ایران را اثبات کرد
جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به آلوده بودن واکسن آمریکایی در ژاپن گفت: وقتی آن‌ها در قبال ژاپن اینگونه عمل می‌کنند تکلیف کشورهای مستقلی مانند ایران روشن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: یقینا کشورهای دیگر به ویژه کشورهایی که سابقه طولانی در دشمنی با مردم ایران دارند، دلشان به حال ما نمی‌سوزد.

وی افزود: این کشورها به دنبال منافع خودشان هستند و برای نیل به آن حتی به خطر افتادن جان انسان‌های دیگر هم برایشان موضوعیتی ندارد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت: اینکه ما به واکسن آمریکایی و انگلیسی اطمینان نکرده‌ایم در راستای همین دشمنی‌های طولانی آن‌ها با مردم ما است و واقعا معلوم نیست چه واکسنی به ما تحویل بدهند که در آینده چه تبعاتی برای مردم کشورمان داشته باشد.

جوکار خاطرنشان کرد: سیاست ایران این است که از کشورهایی که سابقه طولانی در دشمنی با مردم ایران دارند واکسن وارد نکنیم، این در حالی است که ورود واکسن مطئمن از کشورهای دیگر مورد تأکید است.

وی تأکید کرد: البته، تولید واکسن در داخل کشور خودمان نیز بسیار اقدام ارزشمندی است و باید قدر کار دانشمندان خودمان را بدانیم؛ این در حالی است که باید کمبودهایی که در این زمینه وجود دارد از طریق واردات واکسن مطئمن تأمین شود و این کار در حال انجام است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به آلوده بودن یک ونیم میلیون دوز واکسن آمریکایی در ژاپن عنوان کرد: در حالی آلوده بودن واکسن آمریکایی در کشور ژاپن را شاهد بودیم که اتفاقا این کشور از متحدین آمریکا است و وقتی آن‌ها در قبال ژاپن اینگونه عمل می‌کنند تکلیف کشورهای مستقلی مانند ایران روشن است.

جوکار اضافه کرد: افزون بر این، ما امروز شاهد مرگ و میر گسترده بر اثر کرونا در آمریکا هستیم و اگر آمریکایی‌ها می‌توانستند واکسیناسیون را در سطح گسترده‌ای انجام می دادند و جلوی مرگ ومیر را در کشور خودشان می‌گرفتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1763845
ارسال نظر
نظرات