شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1400/06/08 شناسه خبر: 1763966
‌فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین اعلام کرد؛

توزیع بیش از ۱۴هزار بسته معیشتی در قزوین

توزیع بیش از ۱۴هزار بسته معیشتی در قزوین
رستمعلی رفیعی آتانی گفت: در راستای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب، در چهارمین رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه در سال جاری بیش از ۱۴هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار رستمعلی رفیعی آتانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: در راستای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب به مناسبت ماه محرم و رزمایش مواسات و کمک مومنانه بیش از ۱۴ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان توسط خیرین و مردم شریف استان قزوین جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه پس از شیوع بیماری کرونا در کشور اجرایی شد که تاکنون در جامعه آثار مطلوبی را به جای گذاشته است و مردم شریف قزوین نیز طی این مدت این حماسه بزرگ را خلق کرده‌اند.

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین بیان کرد: مومنینی که این حماسه مواسات و همدلی را خلق کردند درواقع زیر بیرق امام حسین (ع) قرار دارند که جان، مال و آبرویشان با اقتدا به امام حسین(ع) معنا پیدا می‌کند.

آتانی ابراز کرد: ملت بزرگ ایران بیش از 40سال است که در حوادث گوناگون از جمله هشت سال دفاع مقدس و دوران سخت تحریم با همدلی توانستند در کنار هم این همدلی مومنانه را به نمایش بگذارند.

رعایت اصول بهداشتی به پاس زحمات مدافعان سلامت بر همه واجب است

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) به ما آموخت و به دشمنان اعلام کرد که ما را با تحریم و مرگ نترسانید ما ملت رمضان و عاشورایی هستیم و خوشبختانه بار دیگر ملت عاشورا، ملت محرم و اطعام حسینی، این روزها نذرشان رنگ و بوی خدمت به مومنان را  گرفته است.

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین اذعان کرد: امیدوارم که بار دیگر در کنار هم بتوانیم این مسیر نورانی را با همدلی و قدرت پیش بریم تا به فضل خدا و به دل‌های مومنین این بلا از کشور رخت بندد.

این مقام مسئول تصریح کرد: برای دولت نجیب و با اخلاق آقای رئیسی دعا می‌کنیم تا وعده‌هایش را در شروع دولتش با قدرت، همت بلند و اعتماد به ملت بزرگ به پیش برد.

آتانی در پایان ضمن تقدیر از کادر درمان و جامعه پزشکی گفت: امروز باید از قشر رزمندگان جبهه سلامت و رزمندگان سفید پوش جامعه پزشکی که حدود دو سال متناسب با شأن ملت بزرگ ایران ایستادند و شب و روز خود را برای آسایش و سلامت این ملت گذراندند تقدیر و تشکر کنیم و به پاس زحمات این عزیزان به رعایت اصول بهداشتی بپردازیم تا بتوانیم ویروس کرونا را مهار کنیم.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1763966
ارسال نظر
نظرات