شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1400/06/09 شناسه خبر: 1764217
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام :

راه اندازی ۳ نقاهتگاه بیماران کرونایی در ایلام

راه اندازی ۳ نقاهتگاه بیماران کرونایی در ایلام
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: سه نقاهتگاه بیماران کرونایی در سه شهرستان این استان با تجهیزات ارسالی جمعیت هلال احمر کشور تجهیز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار ، علی اصغر علی اکبری با بیان اینکه این سه نقاهتگاه در شهرستان‌های دره شهر، آبدانان و دهلران برپا شده است افزود: این نقاهتگاه‌ها به ۳۰ تخت بیمارستانی و ۲۰ تخت خوابگاهی، ست امکانات اولیه پزشکی نظیر ساکشن، ترالی پانسمان و دستگاه ساکشن و کپسول اکسیژن مجهز شده است.

مدیرعامل هلال احمر ایلام تاکید کرد: این نقاهتگاه‌ها در سالن‌های ورزشی سپاه پاسداران تعیین شده از سوی ستاد کرونای شهرستان‌ها و با نظر دانشگاه علوم پزشکی و ستاد استانی کرونا مورد استفاده برای بیماران کرونایی قرار خواهند گرفت.

علی اکبری مشارکت در طرح شهید سپهبد سلیمانی در کنار سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی، اجرای طرح نذر سلامت، آمران سلامت، کنترل مبادی مرزی، مشارکت در طرح اعمال محدودیت تردد در ورودی‌های استان، توزیع بسته های معیشتی و پرداخت کمک هزینه به بیماران کرونایی و همکاری اعضا در مراکز واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی را از جمله دیگر فعالیت‌های این جمعیت در حوزه کروناعنوان کرد.

 

 

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/1764217
ارسال نظر
نظرات