شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1400/06/09 شناسه خبر: 1764301

تجلیل از بانوی کماندار نوجوان و آینده دار یزدی عضو تیم ملی

تجلیل از بانوی کماندار نوجوان و آینده دار یزدی عضو تیم ملی
از بانوی کماندار نوجوان و آینده دار یزدی عضو تیم ملی کشورمان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا ،در مراسمی که صبح امروز با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، آزاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان این اداره کل ، کاظم پور رئیس هیات تیراندازی با کمان و دیگر اعضاء این هیات از ساغر قاسمی کماندار نوجوان و آینده دار یزدی عضو تیم ملی کشورمان که در مسابقات جهانی لهستان نیز حضور یافته بود ، تجلیل بعمل آمد.

 
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های بانوی کماندار یزدی گفت: خوشبختانه تیراندازی با کمان در استان یزد جایگاه مطلوبی دارد و با توجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود در دوره های مختلف ملی پوشان متعددی را داشتیم که برای استان و کشور افتخارآفرین بودند.
 
شریعتی افزود: البته نباید به این چند ملی پوش اکتفاء کرد و باید با برنامه ریزی و تلاش این رشته توسعه و گسترش یابد و نفرات بیشتری جذب این رشته ورزشی شوند.
 
وی با اشاره به هزینه های بالای این رشته ورزشی بیان داشت: البته جای تقدیر و تشکر از خانواده های قهرمانان دارد که با هزینه های زیاد همچنان از فرزند خود حمایت کرده و فضای حضور در میادین مختلف را فراهم می کنند که البته ما در اداره کل ورزش و جوانان استان در حد توان نیز حمایت های لازم را خواهیم داشت.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: ساغر قاسمی قهرمان آینده دار استان، نتیجه طرح های استعدادیابی است که در مدارس توسط مربی ارزنده خود شناسایی و پرورش یافنه که این مهم اهمیت کار استعدادیابی را نشان می دهد و باید به طور مستمر کشف مستعیدین ادامه پیدا کند.
 
شریعتی در پایان با تقدیر از تلاش های ساغر قاسمی کماندار یزدی و خانواده وی به جهت حمایت از این قهرمان ابراز امیدواری کرد: با ادامه دار بودن زحمات و تلاش های این کماندار یزدی ، شاهد افتخارآفرینی های وی در میادین مختلف آسیایی و جهانی باشیم.
 
آزاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این مراسم گفت: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان بانو در دستور کار است و با جدیت دنبال می شود تا ورزشکاران بدون دغدغه و دلگرمی بکار خود ادامه دهند و در میادین حضور پیدا کنند.
 
وی افزود : ورزش بانوان استان یزد در مسیر توسعه و رشد قرار دارد و قطعا قهرمانان بیشتری را در رشته های مختلف خواهیم دید .
https://www.dana.ir/1764301
ارسال نظر
نظرات