شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1400/06/09 شناسه خبر: 1764331
به دعوت شورای ششم؛

مهدی صباغ برای تصدی شهرداری قزوین برنامه می‌دهد

مهدی صباغ برای تصدی شهرداری قزوین برنامه می‌دهد
امروز مهدی صباغ به دعوت شورای شهر قزوین برای ارائه برنامه در صحن علنی حضور می‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ انتخاب شهردار قزوین همچنان در پیچ و خم شورای ششم قرار دارد و هنوز اعضای شورا به گزینه نهایی نرسیده‌اند.

از زمان شروع به کار شورای ششم تاکنون گزینه‌های بومی و غیربومی در صحن علنی شورا حاضر شده و برنامه‌های خود را ارائه کرده‌اند و  این روند اکنون به دو گزینه بومی سید مهدی کاظم و مهدی صباغ رسیده است.

مهدی کاظمی که سرپرست فعلی شهرداری قزوین است روز گذشته در صحن علنی شورا به ارائه برنامه پرداخت که البته برخی تغییرات مدیریتی و انتصاب مدیران در بخش‌های مختلف شهرداری، موضوعی بود که جلسه روز گذشته را با حواشی و چالش‌هایی مواجه کرد.

انتصاب سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین یکی از موضوعات چالشی بود که روز گذشته در صحن شورا مطرح شد و اعضای شورا نسبت به این موضوع که سرپرست شهرداری اعلام کرده بود در این انتخاب با تک تک اعضا مشورت کرده است، معترض بوده و آن را تکذیب کردند.

امروز (سه‌شنبه) 9شهریورماه هم مهدی صباغ به دعوت شورای شهر قزوین برای ارائه برنامه در صحن علنی حضور می‌یابد.

صباغ اصالتا قزوینی بوده و از رزمندگان دوران دفاع مقدس است که رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) را در کارنامه خود دارد.

باید دید آیا بلاخره شورای ششم به گزینه نهایی تصدی شهرداری قزوین خواهد رسید یا خیر؟ کهن شهر قزوین همچنان در انتظار سکان‌داری این شهر پرآوازه توسط شهرداری شایسته و کاربلد است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1764331
ارسال نظر
نظرات