شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764471
معاون عمرانی استاندار یزد خبرداد:

بافق،شهر نمونه استان یزد در زمینه مدیریت شهری

بافق،شهر نمونه استان یزد در زمینه مدیریت شهری
معاون عمرانی استاندار یزد، گفت: مدیریت شهری بافق با داشتن پتانسیل های خاص در حوزه اقتصادی و درآمدی و همچنین نگاه درست و مناسب در هزینه‌ کرد بهینه اعتبارات در زمینه تامین زیر ساخت های و ایجاد فضا های مناسب شهری عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محسن صادقیان معاون عمرانی استانداردر دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر بافق با تاکید بر اینکه شهر بافق می تواند، شهر نمونه در مدیریت شهری باشد، گفت: مدیریت شهری بافق  با داشتن پتانسیل های خاص در حوزه اقتصادی و درآمدی و همچنین نگاه درست و مناسب در هزینه‌ کرد بهینه اعتبارات در زمینه تامین زیر ساخت های و ایجاد فضا های مناسب شهری عملکرد خوبی داشته است.

محسن صادقیان در جلسه با اعضای جدید شورای اسلامی شهر بافق،  از آنها خواست مدیریت شهری در بافق را با تدوین برنامه ۵ ساله برای شهر و تعیین اولویت ها و تعریف پروژه های مناسب در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سرمایه گذاری راهبری کنند.

وی با بیان اینکه شهر بافق  ظرفیت و پتانسیل تبدیل شدن به شهر نمونه در مدیریت شهری را در بین  شهرهای استان دارد، بر ضرورت توجه به این مهم تاکید کرد.

در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر ضمن بیان برخی از برنامه ها و اهداف شورای دوره ششم ، نقطه نظرات خود را در خصوص مشکلات و تعدادی از پروژه های شهری و برخی از موارد مرتبط با طرح جامع بازنگری بافق مطرح کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764471
ارسال نظر
نظرات