شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764490
جانشین فرمانده سپاه الغدیر در امور بسیج:

مردمی‌سازی معادن در دستور دبیرخانه شهید مدرس قرار گرفت

مردمی‌سازی معادن در دستور دبیرخانه شهید مدرس قرار گرفت
سرهنگ محدث، جانشین فرمانده سپاه الغدیر در امور بسیج با اشاره به مواردی که توسط کارگروه‌های ۱۱گانه دبیرخانه شهید مدرس بررسی می‌شود، گفت: مردمی سازی معادن و شاخص‌های انتخاب مدیران در دستورکار این دبیرخانه قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ سرهنگ حمیدرضا محدث در جلسه دبیرخانه شهید مدرس یزد متشکل از مجمع نمایندگان استان یزد و مجمع بسیجیان استان اظهار داشت: مجمع بسیجیان استان یزد متشکل از اساتید، نخبگان و خبرگان موضوعات علمی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی، گردشگری، فضای مجازی است که با ایجاد کارگروه‌های ۱۱گانه با روحیه انقلابی و تفکر جهادی و بسیجی در صدد رفع مشکلات و مسائل انقلاب در استان یزد هستند.

وی عنوان کرد: تلاش کارگروه‌های ۱۱گانه، ارائه راهکارهای موثر و به اشتراک گذاشتن آنها برای حل مسائل استان بر اساس هم‌فکری و هم‌اندیشی است.

محدث بیان کرد: این راهکارها ممکن است از جنس گفتمان سازی، اجرایی یا قانون گذاری و اصلاحات قانونی باشد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در امور بسیج تصریح کرد: تفکر بسیجی در این 40 سال نشان داد که می‌توان غیرممکن‌ها را ممکن کرد و انتظار از برگزاری جلسات نیز محقق شدن همین موضوع است.

وی یادآور شد: در این جلسه به دو موضوع مهم مردمی سازی معادن و شاخص‌های انتخاب مدیران در دولت جدید پرداخته شده که امیدواریم با راهکارهای ارائه شده، بتوانیم گامی موثر در این دو بخش برداریم.

محدث ادامه داد: قانون مردمی سازی معادن نیاز به دو تبصره دارد که موارد آن به نمایندگان مجلس تقدیم خواهد شد.

وی در مورد شاخص انتخاب مدیران نیز بیان کرد: لازم است در مورد این شاخص‌ها ذهنیت سازی شود تا مدیرانی کارآمد، انقلابی و جهادی سکان پیشبرد امور استان را در دست بگیرند.

محدث عنوان کرد: این طرح‌ها برای عملیاتی شدن در دبیرخانه شهید مدرس که متشکل از مجمع نمایندگان استان یزد و  مجمع بسیجیان استان است، به اشتراک گذاشته می‌شود و امیدواریم این مسائل کارگشا باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764490
ارسال نظر
نظرات