شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:01 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764526
نماینده مرم اردکان در مجلس:

امیدوار به رفع مشکلات کشور در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ هستیم

امیدوار به رفع مشکلات کشور در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ هستیم
دشتی اردکانی، نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: امیدواریم مشکلات کشور در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ رفع شود یا حداقل کاهش یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدرضا دشتی اردکانی در جلسه دبیرخانه شهید مدرس یزد متشکل از مجمع نمایندگان استان یزد و مجمع بسیجیان استان یزد با اشاره به رأی اعتماد مجلس به وزرای دولت سیزدهم اظهار داشت: امسال برای اولین بار در طول ۴۰ سال گذشته، حدود ۳۰۰ جلسه توسط نمایندگان مجلس و وزرای پیشنهادی در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مختلف تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه هم وزرا برنامه های خود را اعلام کردند و هم نمایندگان مجلس از برنامه ها مطلع شدند، افزود: امیدواریم دولت سیزدهم همچنان که بسیار قوی و با قدرت کار خود را آغاز کرد، در ادامه مسیر نیز با قدرت به حل مشکلات کشور بپردازد.

دشتی اردکانی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد فیلم‌های منتشر شده از زندان اوین اظهار داشت: به دعوت کمیسیون اصل ۹۰ این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که فیلم‌های منتشر شده از زندان اوین به جز یک مورد که حک شده بود، توسط پیمانکار یا یک فرد نفوذی سرقت شده بود.

وی ادامه داد: برخی فیلم‌ها آرشیوی و متعلق به سال ۹۵ بود و درگیری‌ها بین خود زندانیان رخ داده بود و زندانبان‌ها و نیروی انتظامی نقشی در آن نداشتند.

نماینده مردم اردکان در مجلس تصریح کرد: این اقدامات در فضای مجازی برای زیر سئوال بردن دستگاه قضا و تحت الشعاع قرار دادن عملکرد مسئولان این حوزه انجام شده و با گزارش کمیسیون اصل ۹۰، این موضوع برای مردم روشن خواهد شد.

دشتی اردکانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برنامه هفتم توسعه دو ماه دیگر کلید می خورد، افزود: دبیرخانه شهید مدرس برنامه های خود را به نمایندگان استان ارائه دهند تا با همکاری همگان بتوانیم دفاع خوبی از این برنامه داشته باشیم.

وی همچنین با بیان اینکه وزرای دولت سیزدهم کار خود را بسیار خوب شروع کردند، افزود: امیدواریم مشکلات کشور در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ رفع شود یا حداقل کاهش پیدا کند.

گفتنی است؛ دبیرخانه شهید مدرس متشکل از مجمع نمایندگان استان یزد و مجمع بسیجیان استان شامل اساتید، نخبگان و خبرگان موضوعات علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، محیط زیستی، گردشگری و ... است که با تشکیل کارگروه‌های یازده‌گانه، به بررسی مسائل حوزه‌های مختلف و ارائه راهکار در مورد آن می پردازند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764526
ارسال نظر
نظرات