شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764560
در جلسه دبیرخانه شهید مدرس؛

رئیس مرکز راهبردی مجمع عالی بسیج یزد معرفی شد

رئیس مرکز راهبردی مجمع عالی بسیج یزد معرفی شد
جلسه دبیرخانه شهید مدرس یزد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد تشکیل شد و در این جلسه یاراحمدی به عنوان نائب رئیس مجمع بسیجیان استان یزد و رئیس مرکز راهبردی مجمع عالی بسیج استان یزد معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ در جلسه دبیرخانه شهید مدرس متشکل از مجمع نمایندگان استان یزد و مجمع بسیجیان استان شامل اساتید، نخبگان و خبرگان موضوعات علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، محیط زیستی، گردشگری و ... ، علیرضا یاراحمدی بافقی به عنوان نائب رئیس مجمع بسیجیان استان یزد معرفی و از زحمات غلامحسین دشتی تجلیل شد.

یاراحمدی پیش از این مسئولیت بسیج اساتید استان یزد را بر عهده داشت و ریاست پارک علم و فناوری یزد نیز در کارنامه به چشم می خورد.

دشتی، هم اکنون به عنوان رئیس شورای شهر یزد مشغول به فعالیت است.

یاراحمدی در جلسه دبیرخانه شهید مدرس به تشریح موضوع مردمی سازی معادن پرداخت و نواقص قانونی موجود در این زمینه را برای اعضای جلسه به ویژه نمایندگان مجلس تشریح کرد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این جلسه ضمن اعطای حکم یاراحمدی و تجلیل از خدمات سرهنگ دشتی، اظهار داشت: امروز برخی رویدادها راهبرد تاثیرمحور دشمن است به عنوان مثال ما در حوزه اقتصادی نفت داریم اما نمی توانیم آن را بفروشیم که این از راهبردهای تاثیرمحور دشمن به شمار می رود.

سردار رضا پورشمسی عنوان کرد: بر همین اساس مرکز راهبردی بسیج با دو محور مدیریت بهتر و پشبرد اهداف باید در این حوزه ورود کرده و تاثیر دشمن را محدود و بی اثر کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764560
ارسال نظر
نظرات