شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764595
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین:

تخت های بیمارن کرونایی اسفراین افزایش پیدا می کند

تخت های بیمارن کرونایی اسفراین افزایش پیدا می کند
عیسی توحیدی با اشاره به استمرار سیر صعودی کرونا و افزایش آمار مبتلایان و بستری‌های کرونا گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده امکان افزایش تخت های بستری ویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان به 200 مورد وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عیسی توحیدی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با عصراترک با اشاره به استمرار سیر صعودی کرونا و افزایش آمار مبتلایان و بستری‌های کرونا در موج جدید در شهرستان اسفراین،گفت:تعداد تخت های عادی و ویژه بیماران کرونایی را جهت پذیرش بیماران احتمالی بالای 100 درصد افزایش داده ایم.

وی افزود: تعداد تخت های عادی از 24 تخت به 64 تخت و تخت های ویژه از 10 تخت به 16 تخت افزایش یافته است.

 توحیدی گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده امکان افزایش تخت های بستری ویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان به 200 مورد وجود دارد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به افزایش روزانه تعداد بیماران بستری و بیمار بدحال کرونایی ،افزود:عادی انگاری و عدم استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، حضور در دورهمی های خانوادگی و مراسم عزا و عروسی و دید و بازدید ها و مراکز پرازدحام از جدی‌ترین عوامل انتقال بیماری است.

 

انتهای پیام/ حسن آبادی

https://www.dana.ir/1764595
ارسال نظر
نظرات