شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1400/06/10 شناسه خبر: 1764684

آغاز سال تحصیلی جدید چگونه خواهد بود؟

آغاز سال تحصیلی جدید چگونه خواهد بود؟
مدیر آموزش و پرورش شهرستان برخوار از نحوه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید می گوید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا معصومی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: ما منتظر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم؛ هر تصمیمی که ستاد کرونا برای کشور اتخاذ کند ما هم تابع آن هستیم در شهرستان اجرا خواهیم کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان برخوار افزود: اول مهر آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود اما به احتمال زیاد مدارس غیر حضوری باشد و بعد از واکسیناسیون اولیا دانش آموزان و معلمان مدارس به صورت حضوری خواهد بود.

وی با بیان اینکه از مرداد ماه واکسیناسیون فرهنگیان و معلمان توسط شبکه بهداشت آغاز شد، عنوان کرد: در مرحله اول بیش از هزار نفر و از معلمان دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند و اکنون دُز دوم درحال تزریق است.

مدیر آموزش و پرورش برخوار خاطر نشان کرد: امسال برای پوشش دانش آموزان هیچ بخشنامه ای ارسال نشده و هیچ اجباری نیست و اگر مدارس حضوری شد، دانش آموزان می توانند از پوشش سال های گذشته خود نیز استفاده کنند.

وی ادامه داد: تعداد دانش آموزان ما در سال گذشته حدود ۲۶ هزار نفر بوده که امسال با توجه به مهاجرت برخی افغان ها، پیش بینی کرده ایم این تعداد بیشتر هم بشود.

معصومی افزود: در برخوار حدود دو هزار همکار معلم داریم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه در مدارس دولتی چیزی به عنوان شهریه نداریم، تصریح کرد: طبق قانون، با توجه به اینکه مدارس هزینه هایی دارند و از طرف آموزش و پرورش به درستی حمایت نمی شوند، والدین می توانند به صورت داوطلبانه برای پرداخت هزینه های مدارس اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764684
ارسال نظر
نظرات