شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1400/06/11 شناسه خبر: 1764790
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد:

۴هزار و ۲۰۰ بسته کمک مومنانه از نیات موقوفات یزد به در خانه نیازمندان رسید

۴هزار و ۲۰۰ بسته کمک مومنانه از نیات موقوفات یزد به در خانه نیازمندان رسید
حجت الاسلام زارع زاده گفت: ۴هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی از محل اجرای نیات موقوفات و خیرین مستقر در امامزادگان و بقاع متبرکه بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا،  از  توزیع ۴هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی از محل اجرای نیات موقوفات و خیرین مستقر در امامزادگان و بقاع متبرکه  بین نیازمندان خبر داد. 

 
وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای برنامه های مواسات و کمک های مومانه و  همچنین  انجام فعالیت فرهنگی در امامزادگان  گفت: مراکز افق  مستقر در بقاع متبرکه  بعنوان محور اصلی انجام فعالیت  های اجتماعی  از قبیل محرومیت زدایی است. 
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در ادامه افزود : ۱۵ بقعه متبرکه سطح استان بعنوان مجری طرح شمیم حسینی است  که مسئولیت شناسایی خانواده های نیازمند و کمک رسانی بر عهده آنهاست .
 
وی از آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) بعنوان یکی از امامزادگان شاخص استان  و مجری طرح اشاره کرد و گفت:  طرح شمیم حسینی در روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه سال جاری  با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به طور همزمان در سراسر کشور در امامزاده مذکور برگزار میگردد.
 
حجت الاسلام زارع زاده  با اشاره به سایر برنامه های این اداره کل افزود: علاوه بر توزیع بسته ها معیشتی، توزیع دارو و درمان و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد  و همچنین توزیع ۲۰۰ بسته کمک هزینه تحصیلی جهت کودکان نیازمند ، از دیگر برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه است.
 
انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1764790
ارسال نظر
نظرات