شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1400/06/11 شناسه خبر: 1764853
فرمانده انتظامی خراسان شمالی :

اعتیاد صنعتی، اعضای خانواد بجنوردی را روانه بیمارستان کرد

اعتیاد صنعتی، اعضای خانواد بجنوردی را روانه بیمارستان کرد
سعید مطهری زاده دلیل اصلی این درگیری خانوادگی را اعتیاد صنعتی فرد و نداشتن تعادل روحی و روانی و اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: طی عملیاتی غافلگیرانه از سمت پلیس بدون هیچ گونه درگیری فیزیکی فرد متهم بازداشت و اعضای خانواده به بیمارستان انتقال داده شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سعید مطهری زاده، فرمانده انتظامی خراسان شمالی در گفتگو باخبرنگار عصراترک مبنی بر حادثه درگیری خانوادگی که صبح امروز در یکی از نقاط شهر بجنورد رخ داده بود، اظهار داشت: طی این حادثه فردی که به دلیل سو مصرف مواد مخدر صنعتی تعادل روحی و روانی اش را از دست داده بود، اقدام به ضرب و شتم اعضای خانواده داشته است.

وی ادامه داد: طی تماس با پلیس انتظامی، نیروهای پلیس، تیم اورژانس اجتماعی، مددکار اجتماعی و مشاوران در محل حضور پیدا کردند.

سردار مطهری زاده اضافه کرد: بعد از انجام مشاوره با پدر خانواده و صحبت فرمانده پلیس بااین فرد، طی عملیاتی غافلگیرانه از سمت پلیس بدون هیچ گونه درگیری فیزیکی فرد دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای خانواده به بیمارستان منتقل شدند و حال عمومی آنها مطلوب گزارش شده است.

این مقام مسئول دلیل اصلی این درگیری خانوادگی را اعتیاد صنعتی این فرد و نداشتن تعادل روحی و روانی و اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

 

عکس تزئینی است/

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764853
ارسال نظر
نظرات