شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1400/06/11 شناسه خبر: 1764862
معاون آموزش ابتدایی، آموزش و پرورش خراسان شمالی عنوان کرد:

شرکت ۴۵۰۰ فرهنگی خراسان شمالی در دوره آموزشی تولید محتوا الکترونیکی

شرکت ۴۵۰۰ فرهنگی خراسان شمالی در دوره آموزشی تولید محتوا الکترونیکی
عصمت بدخشان با اشاره به اینکه برگزاری دوره آموزش تولید محتوا الکترونیکی و سواد رسانه ای با هدف توسعه مهارت های حرفه‌ای و توانمندسازی معلمان دوره ابتدایی در حوزه فناوری آغاز شده است، گفت: در این دوره چهار هزار و 500 نیروی فرهنگی استان حضور دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عصمت بدخشان، معاون آموزش ابتدایی، آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: دوره آموزش تولید محتوا الکترونیکی و سواد رسانه ای با هدف توسعه مهارت های حرفه‌ای و توانمندسازی معلمان دوره ابتدایی در حوزه فناوری، تولید محتوا الکترونیکی، تنوع و کیفیت بخشی به محیط یاددهی یادگیری در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این دوره بصورت مجازی در پیام رسان شاد از 6 شهریور ۱۴۰۰ آغاز شده است، ادامه داد: گفتنی است که دوره آموزش تولید محتوا الکترونیکی برای چهار هزار و 500  معلم، مدیر، معاونان آموزشی، راهبران آموزشی، نیروهای غیردولتی، خرید خدمات به مدت دو هفته در حال برگزاری است.

بدخشان اضافه کرد: گفتنی است که بعد از اتمام این دوره و برگزاری آزمون های تئوری و عملی و کسب نمره قبولی ۲۰ ساعت دوره ضمن خدمت برای شرکت کنندگان درج خواهد شد.

این مقام مسئول یادآور شد: پس از پایان دوره و ارائه فعالیت های عملی همکاران جشنواره ای تحت عنوان بهترین های تولید محتوا همکاران دوره ی ابتدایی استان برگزار خواهد شد که از نفرات برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1764862
ارسال نظر
نظرات