شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:00 منتشر شده در مورخ: 1400/06/12 شناسه خبر: 1765103
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین:

مشکلات کشور با روحیه جهادی و انقلابی حل می‌شود/ بسیجیان در میدان خدمت بی‌منت به مردم ایستاده‌اند

مشکلات کشور با روحیه جهادی و انقلابی حل می‌شود/ بسیجیان در میدان خدمت بی‌منت به مردم ایستاده‌اند
سردار رستمعلی آتانی گفت: فرماندهان پایگاه‌های بسیج با اعتقاد راسخ ایستاده‌اند و امروز بسیج میدان خدمت بی‌منت به مردم را به دست گرفته و رضایت مقام معظم رهبری را کسب کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ سردار رستمعلی رفیعی آتانی در دیدار با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهر قزوین اظهار کرد: امروز باید هدف و رسالت انقلاب اسلامی را بیشتر از گذشته مورد توجه قرار دهیم و در این مسیر دچا‌ر غفلت نشویم.


وی با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج افزود: ارزش و مقام مجاهدان فی سبیل الله و ایستاده در خط مقدم جامعه قابل ارزیابی با اجر و پاداش دنیوی نیست.

فرمانده سپاه استان قزوین تصریح کرد: فاصله گرفتن از آرامان‌های امام راحل و‌ شهدا باعث صدمه به انقلاب اسلامی است و نباید با غفلتمان عاملی در آسیب به این مسیر باشیم.

وی ادامه داد: بسیجیان باید در مقابل انحراف و تزلزل در مسیر انقلاب اسلامی ایستادگی کنند چراکه موفقیت‌هایی که نظام تا به امروز داشته به دلیل توجه به روحیه بسیجی و نهاد مقدس بسیج بوده و هر زمان از فرهنگ بسیجی فاصله گرفتیم، ضربه دیدیم.

امروز هیچکس جرات نگاه چپ به ایران اسلامی را ندارد

رفیعی اضافه کرد: برگزاری باشکوه انتخابات هم به علت روحیه بسیجی مردمی و پای کار بودن بسیجیان بود چه بسا اگر همه اقشار در انتخابات مشارکت نمی‌کردند، امروز کشور روز خوشی نداشت.

آتانی با بیان اینکه مردم نسبت به سپاه و بسیج ارادت دارند، اذعان کرد: فرماندهان پایگاه‌های بسیج با اعتقاد راسخ ایستاده‌اند و امروز بسیج میدان خدمت بی‌منت به مردم را به دست گرفته و رضایت مقام معظم رهبری را کسب کرده است.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) اظهار کرد: امروز بسیجیان با عزم مجاهدانه خود بارها لبخند رضایت را بر لبان مقتم معظم رهبری نشاندند و در برهه‌های حساس همچون دفاع از حرم در سوریه حضور داشتند و به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند.

وی با بیان اینکه تا زمانی که حضور بسیجیان احساس می‌شود هیچ کس نمی‌تواند نگاه چپ به کشور داشته باشد، ادامه داد: سردار سلیمانی به عنوان الگویی برای بسیجیان در خط مقدم سوریه ایستاد و نه تنها داعش بلکه خیمه امریکا را پایین کشید.

آتانی در پایان گفت: دیدیم که نیروهای مسلح کشورمان با موشک عین‌الاسد را به شخم کشیدند و همان امریکایی که بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری گلوله‌ای به سویش پرتاب نکرده بود را تحقیر کرد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1765103
ارسال نظر
نظرات