شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 17:51 منتشر شده در مورخ: 1400/06/14 شناسه خبر: 1765569
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کرد؛

تزریق بیش از ۴۰۰ هزار دز واکسن در استان قزوین

تزریق بیش از ۴۰۰ هزار دز واکسن در استان قزوین
محمدحسن ارداقیان گفت: از ۲۱ بهمن ماه سال گذشته تا ۱۲ شهریورماه سال‌جاری در مجموع ۴۳۷ هزار و ۱۰۴ دز واکسن تزریق شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین؛ با اشاره به آخرین وضعیت انواع واکسیناسیون از ۲۱ بهمن سال گذشته تا ۱۲ شهریور ماه سال‌جاری در استان قزوین اظهار کرد: شش هزار و ۳۰۵ دز در نوبت اول، پنج هزار و ۳۶۵ دز در نوبت دوم و ۱۱ هزار و ۶۷۰ دز در مجموع واکسن اسپوتنیک تزریق شده است.


وی افزود: ۹۲۷ دز واکسن بهارات در نوبت اول، ۹۱۳ دز در نوبت دوم و در مجموع یک هزار و ۸۴۰ دز واکسن بهارات تزریق شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین‌ گفت: تزریق ۲۳ هزار و ۶۵۷ دز واکسن برکت در نوبت اول، ۶ هزار و ۶۵۷ دز در نوبت دوم و در مجموع ۳۰ هزار و ۳۱۴ دز از این واکسن در استان دریافت شده است.

ارداقیان با اشاره به آمار واکسیناسیون تزریقی سینوفارم عنوان کرد: مجموع واکسن تزریق شده در نوبت اول شامل ۲۰۶ هزار و ۶۶۸ دز، واکسن تزریق شده در دز دوم شامل ۱۱۵ هزار و ۳۲۰ دز و مجموع واکسن تزریق شده نیز شامل ۳۲۱ هزار و ۹۸۸ دز است.

 این مقام مسئول اذعان کرد: ۵۷ هزار و ۷۲۴ دز واکسن آسترازنکا در نوبت اول، ۱۳ هزار و ۵۶۸ دز در نوبت دوم و ۷۱ هزار و ۹۲۹ دز در مجموع تزریق شده است.

وی در پایان گفت: از ۲۱ بهمن ماه سال گذشته تا ۱۲ شهریورماه سال‌جاری، مجموع واکسن تزریق شده در نوبت اول برابر ۲۹۵ هزار و ۲۸۱ دز، مجموع واکسن تزریق شده در نوبت دوم برابر ۱۴۱ هزار و ۸۲۳ دز و مجموع واکسیناسیون برابر ۴۳۷ هزار و ۱۰۴ دز است.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1765569
ارسال نظر
نظرات