شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1400/06/14 شناسه خبر: 1765571
مدیرکل اوقاف استان خبرداد؛

توزیع ۸۰۰۰ بسته معیشتی در گلستان

توزیع ۸۰۰۰ بسته معیشتی در گلستان
حجت الاسلام سلیمانی‌فرد گفت: در چهاردهمین دوره رزمایش مواسات و کمک مومنانه سازمان اوقاف و امور خیریه در استان گلستان هشت هزار بسته معیشتی در ماه محرم و صفر با اولویت اقشار نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از گلستان ما، حجت الاسلام روح الله سلیمانی‌فرد پیش از ظهر امروز درحاشیه چهاردهمین رزمایش مواسات و کمک مومنانه سازمان اوقاف اظهار کرد: در راستای لبیک به مقام معظم رهبری و در راستای اجرای امینانه نیات واقفان چهاردهمین رزمایش مواسات و کمک مومنانه همزمان در سراسر کشور در استان گلستان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: در این مرحله از رزمایش هشت هزار بسته معیشتی به ارزش چهار میلیارد تومان در ماه محرم و صفر با اولویت اقشار نیازمند توزیع می‌شود.

سلیمانی‌فرد بیان کرد: همچنین در آستانه سال تحصیلی جدید یک هزار بسته شامل کیف و نوشته ابزار ایرانی و اسلامی تهیه شده که با اولویت مناطق محروم استان بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

وی افزود: به برکت وقف و همکاری دستگاه‌های فرهنگی امیدواریم بتوانیم روز به روز از مشکلات استان گلستان با اینگونه اقدامات بکاهیم.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1765571
ارسال نظر
نظرات