شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:43 منتشر شده در مورخ: 1400/06/15 شناسه خبر: 1766018
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

اعلام گزینه نهایی شهرداری قزوین به روزهای آینده موکول شد

اعلام گزینه نهایی شهرداری قزوین به روزهای آینده موکول شد
فرج الله فصیحی‌رامندی گفت: انتخاب شهردار طی امروز، حتمی و الزامی نیست، البته سعی می‌کنیم این موضوع را در روزهای آینده و نزدیک به نتیجه برسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین، با روی کارآمدن شورای ششم شهر قزوین در 14 مردادماه سال‌جاری و انتخاب سیدمهدی کاظمی به عنوان سرپرست شهرداری قزوین توسط اعضای این شورا، گزینه‌های بومی و غیربومی بسیاری برای تصدی شهرداری قزوین اعلام آمادگی کرده‌اند.

امروز با گذشت چند هفته‌ای از ارائه برنامه‌ها توسط گزینه‌های بومی و غیربومی برای تصدی شهرداری قزوین، چهارگزینه از جمله مهدی صباغ، سیدمهدی کاظمی، غلامحسین اسلامی‌صدر و حسین معصوم به عنوان گزینه‌های باقی مانده شهرداری قزوین هستند که بعد از بررسی اعضای شورای شهر، یکی از این چهار نفر به عنوان شهردار قزوین انتخاب خواهد شد.

بدون شک انتخاب شهرداری قزوین از مهم‌ترین موضوعات اعضای شورای شهر است چراکه رشد و توسعه شهری نیازمند مدیریت شهری یکپارچه برای حل معضلات آن همچون بدهی بانک شهر و اتمام پروژه‌های نیمه تمام است.

هرچند پیش‌بینی شده بود اعضای شورای ششم شهر قزوین طی امروز یعنی 15شهریورماه نظرنهایی خود را برای انتخاب شهردار قزوین اعلام کنند اما به گفته رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، گویا این اعلام به روزهای آینده موکول شده است.
گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی قطعیت ندارد

فرج‌الله فصیحی‌رامندی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با اشاره به آخرین وضعیت انتخاب شهردار قزوین اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، برای انتخاب شهردار قزوین استمهال گرفتیم تا شهردار را در فرصت‌های آینده معرفی کنیم.

وی افزود: براین اساس انتخاب شهردار طی امروز، حتمی و الزامی نیست، البته سعی می‌کنیم این موضوع را در روزهای آینده و نزدیک به نتیجه برسانیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در پاسخ به این سوال که برخی گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی مبنی بر انتخاب مهدی صباغ به عنوان شهردار قزوین عنوان کرد: این موضوع صرفا گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی است و هنوز تصمیم قطعی درباره آن گرفته نشده است.

فصیحی‌رامندی اذعان کرد: هم‌اکنون چهار نفر به عنوان گزینه شهردار قزوین درنظرگرفته شده‌اند و امیدواریم نتیجه نهایی انتخاب شهردار قزوین تا هفته آینده مشخص شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1766018
ارسال نظر
نظرات