شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 19:44 منتشر شده در مورخ: 1400/06/15 شناسه خبر: 1766021

تزریق واکسن کرونا بدون محدودیت سنی در مرکز حسینه ثارالله(ع) شیراز کذب است/ شهروندان از حضور بی مورد خودداری کنند

تزریق واکسن کرونا بدون محدودیت سنی در مرکز حسینه ثارالله(ع) شیراز کذب است/ شهروندان از حضور بی مورد خودداری کنند
مسئولان مرکز واکسیناسیون کرونا حسینیه ثارالله(ع) شیراز اعلام کردند که در این مرکز تنها طبق ابلاغیه های وزارت بهداشت، روال دانشگاه علوم پزشکی و با شرایط سنی واکسیناسیون انجام می‌شود و هرگونه شایعه در خصوص تزریق بدون نوبت واکسن کرونا کذب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، مسئولان مرکز واکسیناسیون کرونا حسینیه ثارالله(ع) شیراز در گفتگو با خبرنگار این رسانه اعلام داشتند که در این مرکز تنها طبق روال دانشگاه علوم پزشکی و با شرایط سنی واکسیناسیون انجام می‌شود بنابراین هرگونه شایعه در خصوص تزریق بدون نوبت واکسن کرونا کذب است.

 
مسئولان این مرکز ضمن دعوت مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کردند که شهروندان از حضور بی مورد و مراجعه خارج از نوبت خودداری کنند.
 
گفتنی است، فعالیت مراکز تزریق واکسن نوبت اول برای افرادی که پیامک نوبت دهی دریافت کرده اند در سالن‌های سرداران، غدیر، بهزیستی، دانشکده هنر و معماری، امام حسن مجتبی (ع)، نصیری، حسینیه عاشقان ثارالله (ع)، هلال احمر، ثامن الحجج (ع) و پایگاه‌های خودرویی دراک و پارس در شیفت صبح از ساعت ۷ صبح و در شیفت عصر از ساعت ۱۳ آغاز و تا پایان حضور مراجعان دارای نوبت، واکسن نوبت اول تزریق می‌شود.
 
افراد بالای ۴۸ سال سن در سامانه https://salamat.gov.ir نام نویسی کرده و پیامک نوبت دهی تاریخ دوشنبه پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ را دریافت کرده اند، در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می‌توانند برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون خودرویی دراک و پارس طی دو شیفت صبح‌ها از ساعت۶ تا ۱۰ صبح و عصر‌ها از ساعت۶عصر تا۱۰شب است، مراجعه کنند.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766021
ارسال نظر
نظرات