شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1400/06/16 شناسه خبر: 1766207
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد:

لازمه تقویت ورزش یزد،توجه به تیم های پایه است

لازمه تقویت ورزش یزد،توجه به تیم های پایه است
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با تاکید بر ضرورت توجه به تیم‌های پایه برای تقویت ورزش استان گفت: ظرفیت بخش خصوصی در تکمیل زیرساخت‌های ورزشی زارچ استفاده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدصالح جوکار در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان زارچ با اشاره به ضرورت توجه به توسعه امکانات ورزشی در نقاط کم برخوردار خاطرنشان کرد: اجرایی شدن سند آمایش نقش بسیار مهمی در توسعه همه جانبه نقاط مختلف استان و کشور دارد.

در حوزه سرانه ورزشی متاسفانه برخی نقاط استان از جمله شهرستان یزد با کمبود شدید سرانه روبرو هستند و در برخی نقاط دیگر وضعیت بهتر است.

جوکار با تاکید بر ضرورت توجه به ورزش در دو حوزه قهرمانی و همگانی گفت: در حوزه ورزش قهرمانی توجه به استعدادیابی در تمام نقاط استان بسیار مهم است و در صورتی که بخواهیم آینده ورزش استان یزد درخشان و پرافتخار باشد باید از الان بر روی ورزش‌های پایه به وسیله استعدادیابی و حمایت سرمایه‌گذاری کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد به هزینه‌های تیم‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: در راستای تامین اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های ورزشی زارچ باید از ظرفیت شرکت‌های خصوصی و کارخانجات استفاده شود.

وی خواستار توجه بیشتر صنایع به حمایت از ورزش در استان شد و گفت: موضوع جوانان هم در بحث اداره ورزش و جوانان از اهمیت بسیار بالایی برخودار است که متاسفانه برخی مواقع این موضوع در سایه جوانان مغفول واقع می‌شود.

جوکار با تاکید بر اینکه مسائل مرتبط به جوانان بسیار گسترده و مهم است و به هیچ عنوان نباید نسبت به این مسائل غافل شویم خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به این موضوع باید از ظرفیت تمام دستگاه‌های مربوطه استفاده لازم به عمل آید.

مهدی دهقان رئیس ورزش و جوانان زارچ هم در این دیدار به بیان بخشی از اقدامات صورت گرفته در اداره ورزش و جوانان زارچ و مشکلات زیرساخت‌های ورزشی و مسائل مرتبط با جوانان در این شهر پرداخت.

انتهای پیام/ک

 

 

https://www.dana.ir/1766207
ارسال نظر
نظرات