شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1400/06/16 شناسه خبر: 1766253
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع):

مرز و امنیت خط قرمز ماست

مرز و امنیت خط قرمز ماست
سردار ارجمندی‌فر گفت: مرز و امنیت خط قرمز ما ومردم این منطقه است و کوچک ترین حرکت و ناامنی از طرف نیروهای ضد انقلاب پاسخ دندان شکنی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، سردار مجید ارجمندی فر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: موضوع امنیت در تمامی کشورها یکی از موضوعات اصلی محسوب می‌شود و در صورت وجود امنیت، توسعه، پیشرفت،آبادانی، شکوفایی علم و دانش و آرامش مردم با آن همراه است.

وی افزود: گروه های ضد انقلاب با پشتیبانی کشورهای غربی و معاند با جمهوری اسلامی، برای حفظ حیات خود در تلاش هستند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) بیان کرد: این گروه ها برای حفظ حیات خودشان در پی  ایجاد ناامنی در کشور هستند.

سردار ارجمندی فر تاکید کرد: معاندان با انجام برنامه‌هایی در شبکه های مجازی و رسانه‌های خودشان و یا با کار عملی و میدانی و با ترور ماموستای یک روستا و یک فرد عادی یا بسیجی در پی این هستند که از طریقی تلقین کنند که در این منطقه ناامنی است تا بتوانند به مطامع خودشان برسند.

وی اضافه کرد: اینها قصد دارند ایجاد ترس و ناامنی کنند ولی  با امنیتی که در شمال غرب ایجاد شده و به برکت مشارکت مردمی این امنیت پایدار شده است. خط قرمز ما و مردم این منطقه، مرز و امنیت ماست و کوچک ترین حرکت و ناامنی از طرف نیروهای ضد انقلاب صورت بگیرد پاسخ دندان شکنی خواهند دید و هیچ ملاحظه ای نخواهیم داشت.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: اگر این فعالیت‌ معاندان کنترل نشود، در هرعمقی حضور داشته باشند ما آنجا را خاک دشمن می‌دانیم و بر خودمان وظیفه می‌دانیم در مقابل ناامنی که در پی ایجاد آن هستند اقداماتی در جهت مقابله به مثل داشته باشیم.

سردار ارجمندی فر بیان کرد: این اقدام ما سخت و کوبنده خواهد بود و معاندان را پشیمان خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766253
ارسال نظر
نظرات