شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1400/06/17 شناسه خبر: 1766547
با اعلام سرپرست؛

مرکز بسیج رسانه شهرستان یزد افتتاح شد

مرکز بسیج رسانه شهرستان یزد افتتاح شد
مرکز بسیج رسانه شهرستان امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد، جانشین فرمانده سپاه الغدیر در بسیج اقشار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، رئیس بسیج رسانه استان یزد، ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح دفتر بسیج رسانه شهرستان یزد اظهار داشت: تلاش ما انجام فعالیت‌های ساماندهی شده برای اصحاب فرهنگ و هنر یزد است و با توجه به اینکه رسانه‌ها بار مسئولیت بزرگی را به دوش می‌کشند، در صدد اجرای برنامه‌های حمایتی، آموزشی و رفاهی برای آنها هستیم.

علی‌محمد پارساییان عنوان کرد: در شرایطی که دشمنان تمام تلاش خود را در جنگ نرم به کار گرفته اند تا روحیه یأس و نا امیدی را در کشور ما حاکم کنند، باید از ظرفیت نخبگان رسانه به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی افزود: امیدواریم با همکاری دستگاه های متولی امر فرهنگ و هنر و همراهی اصحاب رسانه استان، بتوانیم در بسیج رسانه گامی مؤثر برای حمایت از خبرنگاران و رسانه های استان برداریم.

در این مراسم که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد، جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد و جمعی از خبرنگاران برگزار شد، امیرعباس حیران به عنوان سرپرست مرکز بسیج رسانه شهرستان یزد معرفی شد.

مرکز بسیج رسانه یزد به طور موقت در ساختمان بسیج هنرمندان، جنب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد راه اندازی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766547
ارسال نظر
نظرات