شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1400/06/17 شناسه خبر: 1766578
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد:

جبهه واحد رسانه‌‌های انقلابی در یزد تشکیل می‌شود

جبهه واحد رسانه‌‌های انقلابی در یزد تشکیل می‌شود
سرهنگ جوکار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد از تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلابی در یزد خبر داد و از این مهم به عنوان یک راهبرد در حوزه رسانه یاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سرهنگ عباس جوکار، ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح مرکز بسیج رسانه استان یزد اظهار داشت: جبهه رسانه‌ای استکبار تمام تلاش خود را نه تنها در جنگ نرم بلکه برای منزوی کردن ایران اسلامی به کار گرفته است.

وی عنوان کرد: یکی از راهبردهای مهم در برای مواجهه با این اقدام، استفاده از ظرفیت نخبگانی است که دل در گرو خدمت به مردم دارد که خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه در زمره این گروه هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد ادامه داد: در سطح شهرستان یزد برای تحقق این مهم، چهار راهبرد اساسی تعریف شده که یکی از مهمترین آنها، انسجام بخشی رسانه ها و ایجاد یک جبهه واحد رسانه‌های انقلابی در یزد است.

جوکار، امیدآفرینی در جامعه و ایجاد روحیه خودباوری در سطح جامعه را نیز یکی دیگر از راهبردهای چهارگانه در حوزه رسانه برشمرد و افزود: در شرایطی که همه رسانه های غرب در تلاش برای ایجاد روحیه یأس و نا امیدی در مردم هستند، رسانه های انقلابی باید در جامعه امیدآفرینی کنند.

وی از جریان سازی و ترویج روحیه انقلابی در جامعه به عنوان راهبرد دیگر بسیج در حوزه رسانه یاد کرد و اظهار داشت: رسالت اصلی در جریان سازی بر عهده جامعه رسانه ای است و رسانه ها می توانند در این زمینه به تولید قدرت نرم بپردازند.

جوکار یادآور شد: چهارمین راهبرد در حوزه رسانه های انقلابی، زمینه سازی برای تمدن نوین اسلامی است که در این راستا نیاز به تلاش و هم افزایی همه رسانه ها وجود دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد عنوان کرد: در کنار این راهبردهای چهارگانه، اطلاع رسانی شفاف، به موقع و صحیح رسانه های جبهه انقلاب با همراهی و هم افزایی دستگاه های حاکمیتی نیز در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم در شهرستان یزد یک جبهه از نیروهای انقلابی فعال در حوزه رسانه ایجاد کنیم و در این راستا به منظور مقابله با هجمه های دشمن، از همه اصحاب رسانه و فعالان این حوزه می خواهیم تا به عضویت بسیج رسانه استان یزد درآیند تا بتوانیم از ظرفیت آنها به نفع جامعه اسلامی استفاده کنیم.

گفتنی است؛ در این مراسم مرکز بسیج رسانه شهرستان یزد در ساختمان بسیج هنرمندان یزد افتتاح شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766578
ارسال نظر
نظرات