شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1400/06/18 شناسه خبر: 1766751
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان شهرکردی

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان شهرکردی
جعفر کیوانی گفت :به مناسبت فراررسیدن ایام محرم و صفر و با توجه به خانواده های نیازمند شهرکردی با اولویت ورزشکاران نیازمند 50 بسته معیشتی در بین آنان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز؛جعفر کیوانی مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان چهار محال و بختیاری از توزیع 50 بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرکردی با اولویت خانواده ورزشکاران نیازمند خبر داد و گفت: خوب است رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیرد و برای اثبات ارادتمان به امام زمان (عج) صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه‌ای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌وجود آوریم.


وی افزود: اینکه در این شرایط حساس اقتصادی، یک عده از مردم از سرمایه شخصی خود به نیازمندان کمک بکنند، این عمل به عنوان مواسات و ایثار، حتی بالاتر از انفاق قرار دارد و مسلماً اجری بی نهایت هم در انتظار چنین افرادی قرار دارد.

کیوانی عنوان کرد: سپاه همه وظایف محوله خود به خصوص وظایف محوله در طرح شهید قاسم سلیمانی و همچنین طرح کمک مؤمنانه را با جدیت دنبال می‌کند.

وی در پایان اضافه کرد: بسیج از دل مردم و خدمتگزار این مردم است و در عرصه‌های مختلف با همین هدف مقدس فعال بوده و ایفای نقش می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766751
ارسال نظر
نظرات