شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1400/06/18 شناسه خبر: 1766790
سرلشکر جعفری:

ضروت ریشه کنی فساد برای عبور از مشکلات/ مطالبه گری در فضای بدون تخریب و محله محور باشد

ضروت ریشه کنی فساد برای عبور از مشکلات/ مطالبه گری در فضای بدون تخریب و محله محور باشد
فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) گفت: باید به سمت و سوی مطالبه گری برای حل مشکلات هر شهر و منطقه و کشور حرکت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما سردار سرلشگر محمدعلی جعفری ظهر امروز در نشست مجمع مطالبه گران استان اردبیل اظهار داشت: یکی از راهکارهای رسیدن سریع به پیشرفت و حل مشکلات اجرایی شدن گام دوم انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه  همه از سوءمدیریت ها و اشکالات و تفکرات لیبرالی و انحرافی غیر دینی  ناراحت هستند  افزود: در شهرها باید با تشکیل گروهای مختلف مطالبه گری به سمت و سوی حل مشکلات هر شهر و منطقه و کشور حرکت کنیم.

فرمانده قرارگاه بقیه الله العظم گفت: انقلاب اسلامی  روحیه ایستادگی دارد که این فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی را به سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس،  لبنان، سوریه و کشورهای جهان اسلام انتقال داده است.

وی تصریح کرد: فساد باید برچیده شود و این خواسته اصلی مردم است و نقش اصلی را برای برچیدن فساد خود مردم  با مطالبه گری بحق در زمینه های مختلف می توانند انجام دهند.

سردار جعفری تاکید:  در سیل و زلزله ها اگر کمک های مردم و حضور مردمی نبود ما در این بحران ها دچار مشکلات عدیده ای می شدیم که با ورود مردم ما از این بحران ها عبور کردیم.

وی افزود: نقش مردم نقش معیار است و حضور مردم نقش اساسی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و‌نقش آفرینی برای حل مشکلات کشور داشته است.

سرلشگر جعفری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  در جمع جوانان و دانشجویان کشور گفت: توصیه مهم رهبری به جوانان و دانشجویان این بود که مطالبه گری و انتقاد و اعتراض را با پیشنهادهای خوب و قابل اجرا همراه کنید تا فایده جدی و ماندگار داشته باشد همچنان که در اسلام نیز نهی از منکر همراه امر به معروف یعنی بیان پیشنهادهای راهگشا و خوب توصیه شده است.

وی اذعان داشت: تخریب فضای گفتگو را مسدود می کند، بنابراین مطالبات را با استدلال و منطق و بدونِ پرخاش و اهانت مطرح کنید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1766790
ارسال نظر
نظرات